Po pralaimėto vakarykščio pusfinalio lietuviams Serbijos rinktinė patyrė dar vieną skaudų smūgį. Paskutinėmis sekundėmis išsigelbėję ispanai Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato finale 67:66 (18:18, 14:15, 20:16, 15:17) parklupdė Serbijos atstovus.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 13 sekundžių serbai turėjo minimalų pranašumą (65:64) ir jį galėję padidinti proga nepasinaudojo. Prie baudų metimo linijos stojęs Luka Mitrovičius pataikė tik vieną baudą.

Po minutės pertraukėlės į aikštę grįžę ispanai greitai smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (67:66). Serbai dar galėjo išplėšti pergalę, bet du jų metimai nepasiekė tikslo ir ispanai džiaugėsi bronzos medaliais.

Serbija: Luka Mitrovičius 15 (10 atk. kam.), Djordje Drenovacas 10, Aleksandras Cvetkovičius 8.

Ispanija: Jaime Fernandezas 16, Francisco Guerra 13, Alejandro Abrinesas 11, Danielis Diezas 9.

Serbijos rinktinė šeštadienį vykusiame pusfinalio mače 68:73 turėjo pripažinti lietuvių pranašumą, nors iki tol ji žygiavo be kluptelėjimų.

Atrinkti (1) Visi (13)
dzikic
ka svaigstat cia,niekas neprarasta,bronza laimesim

--
2012-07-23
-1
Ispanijos 20-mečiai paėmė minutės pertraukėlę, per kurią serbų treneris Aleksandras Džikičius daugiau laiko leido valydamasis akinius nei aiškindamas auklėtiniams, kaip apsiginti.Geras treneris.Ar jis ir toliau Lrytą treniruos?Laikas Rytui kito trenerio pasiieškot,nes mokėt algą už akinių valymą per didelė prabanga,man atrodo.
2012-07-23
+1
A.Dizkic
Sios rungtynes nieko neleme,buvo svarbios bet nesvarbiausios!
2012-07-23
to Anonimas
O gal presingai, treneris bijojo laimeti, kad paskui metydami zemen nepaleistu neislaike :) Uztat ir valesi akinius daugiau nei aiskino kaip gintis
2012-07-23
+1
ce teip ar teip viskas aisku,nenorejo treneri kelt i virsu del to ir prapiso tiek serbai,tiek rytas lkl finale

--
2012-07-23
+2
nieko nezinantiems
cia ne jums zinot kada Dzikiciui pagaliau bus svarbios rungtynes,praeita sezona dar nebuvo,matomai ir dabar dar ju nepasitaike,va kai prieis eile toms svarbioms rungtynems-tada ir bus pergale.Laukit rytfaniai,laukit ... .
2012-07-23
Serbų jaunimas nekaltas, jei treneriui svarbiau akiniai nei bronzos medaliai:DDD
2012-07-23
+1
Dzikic
Sios rungtynes nebuvo svarbios
2012-07-23
+4
Jau storašiknis toks apgailėtinas treneris kad nx :-D dar vainauskėlis sakė kad jis taps labai geru treneriu :-D kaip matom jis nesugeba nieko laimėt, ypač rungtyniu kai vyksta taškas i taška.

--
2012-07-23
+4
Na tikras tesliaus benefisas. Ryto ateinantis sezonas bus tikrai ispudingas su situo cepelinu ant suolo.
2012-07-22
+1
:D
Ispanijos 20-mečiai paėmė minutės pertraukėlę, per kurią serbų treneris Aleksandras Džikičius daugiau laiko leido valdydamasis akinius nei aiškindamas auklėtiniams, kaip apsiginti. Čia geras :D