Prancūzai nesėkmingai užbaigė pasiruošimą olimpinėms žaidynėms. Vincento Collet auklėtiniai Strasbūre vykusiame draugiškame mače 67:69 (16:20, 14:20, 14:17, 23:12) turėjo pripažinti Australijos atstovų pranašumą.

Po trijų kėlinių svečiai turėjo 13 taškų pranašumą (57:44), tačiau prancūzams pavyko panaikinti dviženklį deficitą ir likus žaisti apie minutę Nando De Colo išlygino rezultatą (67:67).

Visgi netrukus Aronas Baynesas vėl persvėrė rezultatą, o galimybę išplėšti pergalę gavęs Tony Parkeris prametė tritaškį ir Australijos rinktinė pakelta galva išvyks į Londoną.

Prancūzijos rinktinė yra visai nepanaši į tą komandą, kuri demonstravo puikius rezultatus prieš Europos čempionatą. Tuomet ji draugiškų rungtynių cikle buvo pralaimėjusi vos sykį iš 10 mačų ir ta nesėkmė buvo patirta prieš ispanus.

Prancūzija: Nando De Colo 17, Nicolas Batumas 14.

Australija: Joe Inglesas 16, Patrickas Millsas 13, Aronas Baynesas 11 (10 atk. kam.).

Australai olimpines žaidynes pradės maču su Brazilijos krepšininkais, o prancūzai surems ginklus su JAV rinktine.