Vokietijos šešiolikmečiai neišgelbėjo mūsų šalies rinktinės ir neatvėrė jai kelio į ketvirtfinalį. Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų čempionato paskutinėse F grupės rungtynėse Prancūzijos rinktinė 55:49 (22:13, 13:9, 17:0, 20:10) nugalėjo Vokietijos krepšininkus ir neleido lietuviams pakilti į ketvirtąją grupės vietą.

Penktąją vietą F grupėje dėl nepalankaus tarpusavio rungtynių santykio užėmę lietuviai tęs kovas čempionate tik dėl 9-12 vietų. Jau rytoj jie persikels į Vilnių, tačiau rungtyniaus ne „Siemens“ arenoje, o jiems puikiai pažįstamoje Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje.

Galingai rungtynes pradėję prancūzai greitai susikrovė 16 taškų pranašumą, tačiau antroje mačo dalyje susitikimą stebėjusiems Lietuvos rinktinės krepšininkams ir treneriams buvo sužibusi viltis.

Prancūzijos krepšininkai net 15 minučių nepelnė nė taško ir veikiausiai pasiekė naują šešiolikmečių pirmenybių rekordą. Prancūzai nepelnė nė taško paskutines tris antrojo kėlinio minutes, visą trečiąjį ketvirtį ir dvi pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes.

Tuo tarpu geležinę gynybą pademonstravę vokiečiai iš 16 taškų deficito (19:35) susikrovė 4 taškų pranašumą (39:35), tačiau ketvirtajame kėlinyje patys pateko į prancūzų žabangus. Daugiau nei keturias minutes nė taško nesurinkę Vokietijos šešiolikmečiai leido prancūzams išsiveržti į priekį, o paskutines minutes sėkmingai žaidę prancūzai iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Lenny Charlesas-Catherine'as, pelnęs 14 taškų.

Atrinkti (1) Visi (19)
Statykit triobete už netikėtą rezultatą - pelnai garantuoti. Įdomu, kas uždirbo, statydamas prieš lietuviukus? Gal jaunimėlis su treneriais ir globėjais supranta apie kečupo svarbą šou-sporte? Už ką patys statė? Dasigyveno "sportas".
2012-07-26
+4
Vaikis
" 55:49 (22:13, 13:9, 17:0, 20:10) " - kas per sudas?
2012-07-26
+1
AnonimasNeidomus vaiku sportas, rezultai visiškai neprognozuojami.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

O tau įdomiau, kai jau žinai rungtynių baigtį? :)
2012-07-26
-1
ne prancuzai uzkirto kelia i ketvirtfinali, o jie patys sau uzkirto visus kelius su savo idiotiksom klaidom ir ju kiekiais
2012-07-26
aha
reikejo s nemalt ir laimet pries lenkus...

--
2012-07-26
To mad. viskas cia gerai. France pirmavo ant 16 tasku ir tada penkiolika minuciu nei tasko neimete. Is -16 pasidare +4 vokieciu naudai, bet tada vokieciai patys 4 minutes nepelne tasku ir France laimejo.

--
2012-07-26
Nepasiseke,na reikia atsiminti ka sake Karnisovas:"-„Treneriai užrakindavo salę, kad neleistų jiems papildomai dirbti. Tiek D. Nowitzki, tiek S. Nashas papildomai treniruodavosi tiek, kad arenoje tiesiog miegodavo“, – prisiminė A. Karnišovas."Taigi jaunuoliams palinkeciau elgtis taip kaip Nash ir Nowitzki,tiesiog daug dirbti ir rezultatas ateis.
2012-07-26
+2
krabas
Užuojauta, daug prigrybavo, bet aiškiai matėsi, kad žiauriai pergyvena, stengėsi, kovojo ir buvo tikrai gerų rungtynių. Bus dar tų čempionatų. Reikėjo bauduoti prieš vokiečius ...
korupcija visur
Korupcija sitose rinktinese tik turtingiausiu teveliu vaikuciai nors yra daug geresniu :/
2012-07-25
Čia pagal straipsnio autorių rezultatas 72:32 ? Taip gaunasi paskaičiavus ketvirčius. Taisykit.
2012-07-25
Nu ka, patys sau ragus istate.. Kaip jaunesnysis Sabonis ir sake: jei turejo kovot del aukso, bet tas pasikelimas pakiso koja. Cia Domantas ne prie ko, nes vienintelis issiskyre stabiliais rezultatais ir rimtu zaidimu abiejose aikstes pusese. Kaltinti galima ir zaidejus, ir trenerius, bet cia jau nieko nepakeisi. Belieka tiketis, kad "zvaigzdes" supras, jog su visais reikia zaisti ir kovoti ne viena kelini, o visas rungtynes bei parodys, ko is tikro verti po dvieju metu.