Dirko Nowitzki ir Josho Howardo metimai skriejo pro šalį, tačiau Dalaso „Mavericks“ vis tiek sugebėjo laimėti pirmąjį NBA superfinalo mačą. Vakarų konferencijos čempionai namie 90:80 (23:31, 23:13, 24:24, 20:12) palaužė Majamio „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė 1-0.

Pirmojoje finalo dvikovoje komandų žvaigždės ne itin žibėjo. Nowitzki ir Howardas kartu sudėjus pataikė vos 7 metimus iš 28, o „Heat“ vidurio puolėjas Shaquille‘as O‘Nealas iš 9 baudų pataikė tik 1.

„Tai nebuvo vienos iš geresnių mūsų rungtynių, - po mačo pripažino nugalėtojų treneris Avery Johnsonas. – Tačiau jei finale pasieki pergalę, nesvarbu kokiu būdu ją iškovojai“.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir antro kėlinio pradžioje turėjo net 11 taškų pranašumą, tačiau prieš didžiąją pertrauką Jasonas Terry rezultatą išlygino (44:44), o Nowitzki metimu aidint kėlinio finalinei sirenai ir persvėrė – 46:44.

Du Terry tritaškiai ketvirto kėlinio pradžioje padidino „Mavericks“ persvarą iki 10 taškų ir nors du O‘Nealo dėjimai sušvelnino skirtumą iki 6 taškų, tačiau „Heat“ kėlinio pabaigoje įkrito į gilią duobę iš kurios nebeišsikapstė.

„Heat“ šešias atakas iš eilės nesugebėjo pelnyti nė taško ir per paskutines penkias rungtynių minutes nepelnė nė taško „iš žaidimo“. Taškų badą nutraukė vienintelė taikli Shaqo bauda iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę, tačiau šis taškas jau buvo bereikšmis.

„Mavericks“: Jasonas Terry 32 taškai (13/18 metimų), Dirkas Nowitzki 16 (10 atk. kam., 4/14 metimų), Jerry Stackhouse‘as 13, Joshas Howardas 10 (12 atk. kam., 3/14 metimų).

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 28 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Antoine’as Walkeris ir Shaquille’as O’Nealas (1/9 baudų) po 17, Jasonas Williamsas 12.

Alienzoo
as apie mavs nieko nesakiau
2006-06-11
gaila heat gavo....
P.S. sitas ir kitas NBA rungtynes galite parsisisuti is 'www.madlinks.uab.info ....jokiu torrentu...butina uzsiregistruoti...
2006-06-11
Nors ir prastai suzaide MAVS bet laimejo priesh bewiltishkus HEAT
2006-06-10
hemeyus
o bobute nebutu bobute, jei butu diedukas :)
na o ne Terry tuos du troicus imete is eiles, o Novitzkis ir neleido prisivyt Majamiui, ar ne apie ta epizoda sneku
2006-06-09
po pirmo kelinio net keista daresi kodel tiek lengvai heat losia. paskui viskas ivezias istojo. terry paskrajojo kaip langvinis sako ir uzvede visa team. o heat tai wolkeris daug s dare o ir baudos tragedija. be to tik 2 zmones is heat baudas mete ir tik posey is atsarginiu taskus tepelne ir tai tik 2
2006-06-09
ech..kashe kaip kashe..njum nieq ispudingo nebuvo, taciau...+sutikit ,kad shaq'as tj shuduka male, bet vis viena respect'as heat..nors ash mastau, kad dedules ish mawericks laimes..xexe :D
2006-06-09
Na tikejaus Heat pergales...gaila...
2006-06-09
nu gal 5 baudas :)
2006-06-09
tigi gal imete 3 tricius ir 1 dvitaski jau 11 tsk ir 3 baudas, gerai mavs pavaret
2006-06-09
jei vokietis imete tik 4 is 14 metimu ,tia is kur pas ji 16 tasku?
2006-06-09
nu tai tik pradzia ir manau kad viskas pasikeis dar.heatparodys ko yra is tikro verti.bus ydomu.
2006-06-09
Bl pas mane laikrastyje nebuvo parashyta ;( reikejo ju svetaineje paziuret ...