Ramūnui Šiškauskui ir jo Trevizo „Benetton“ iki Italijos čempionų žiedų tetrūksta vienos pergalės. Penktadienį antrosiose finalo rungtynėse klubas, kuriame taip pat dirba Kęstutis Kemzūra, namie 88:82 (24:17, 17:22, 24:22, 23:21) įveikė Bolonijos „Climamio“ ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-0.

Trečio kėlinio pabaigoje „Benetton“ pirmavo vos tašku (62:61), tačiau prieš pat finalinę kėlinio sireną Šiškauskas pataikė tritaškį ir padidino skirtumą iki 4 taškų – 65:61.

Šis tritaškis inicijavo spurtą 12:2, po kurio ekipas ketvirto kėlinio viduryje jau skyrė solidus skirtumas (74:63). Čempionų titulą ginančiai „Climamio“ persvarą sumažinti pavyko tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

33 minutes aikštėje praleidęs Šiškauskas surinko 17 taškų (2/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 10/12 baudų), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Benetton“: Andrea Bargnani (7 atkovoti kamuoliai, 6 blokai), Ramūnas Šiškauskas ir Nicholas Zisis (7 rezultatyvūs perdavimai) po 17 taškų, Drew Nicholasas 15, Marko Mordente 11.

„Climamio“: Sani Bečirovičius 25, Marco Belinelli 15, Yakhouba Diawara 11.