Ramūnas Šiškauskas ir Andrea Bargnani darė viską, kad Trevizo „Benetton“ sezonas baigtųsi kaip įmanoma anksčiau, tačiau Bolonijos „Climamio“ juos pranoko.

Trečiosiose Italijos lygos finalo serijos rungtynėse „Climamio“ namie 73:72 (18:12, 18:10, 10:25, 16:15, 11:10) po pratęsimo įveikė „Benetton“ ir sušvelnino serijos iki 3 pergalių rezultatą 1-2.

Prieš didžiąją pertrauką „Climamio“ įgijo 14 taškų pranašumą (36:22) ir atrodė, kad iškovos pirmą lengvą pergalę finale. Tačiau per trečią kėlinį vienas Šiškauskas pelnė daugiau taškų (14), nei visa „Climamio“ ekipa (10), ir svečiai išsiveržė į priekį – 47:46. Šiškauskas per šį kėlinį pataikė visas 12 baudų.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau jo pabaigoje Bargnani pataikė dvi baudas iš trijų ir išlygino rezultatą – 62:62. Tai lėmė, kad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomų penkių minučių atkarpą geriau pradėjo šeimininkai, nutolę 69:64, tačiau po tritaškį pataikę Drew Nicholasas ir Bargnani vėl grąžino viltį svečiams – 71:69. Tačiau tada Yakhouba Diawara ir Nate‘as Greenas pataikė po baudą, skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų (73:69) ir paskutinis Šiškausko tritaškis prieš pat finalinę rungtynių sireną nieko nebelėmė.

39 minutes žaidęs Šiškauskas pelnė 22 taškus (2/3 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 15/16 baudų) ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo net 10 varžovų pražangų, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė. Jo naudingumo koeficientas – 26.

Iš viso per trejas finalo serijos rungtynes Šiškauskas yra pelnęs 58 taškus (vid. 19,3 per rungtynes).

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 22 taškai (20 per antrą rungtynių dalį), Andrea Bargnani 16, Drew Nicholasas 13, Marcusas Goree 9 (12 atkovotų kamuolių).

„Climamio“: Daliboras Bagaričius 16, Yakhouba Diawara 15 (10 atkovotų kamuolių), Marco Belinelli 12, Nate‘as Greenas 11.

Ketvirtosios serijos rungtynės antradienį (06.20) bus žaidžiamos Trevize.