Europos jaunių (U18) merginų pirmenybėms besirengianti Lietuvos rinktinė laimėjo Rygoje vykusį Pabaltijo šalių turnyrą. Sekmadienį (06.18) lietuvaitės 74:52 (20:9, 17:19, 19:13, 18:11) įveikė Latvijos jaunių (U18) rinktinę ir laimėjusios visas trejas rungtynes tapo turnyro nugalėtojomis.

Penktadienį (06.16) Lietuvos rinktinė 67:65 įveikė bendraamžes iš Estijos, o šeštadienį (06.17) 53:49 įveikė be konkurencijos turnyre dalyvavusias Latvijos jaunimo (U20) rinktinės krepšininkes.

Per sekmadienio (06.18) rungtynes Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Eglė Sarapaitė, pelniusi 21 tašką. Gintarė Petronytė surinko 14, Šarūnė Jasiunskaitė 11, Aurimė Rinkevičiūtė 10, Indrė Dudėnaitė 8, Šarūnė Povilionytė 5, Ieva Šimkutė 3, Dovilė Miliauskaitė 1, Giedrė Paugaitė 1.

Europos jaunių (U18) merginų čempionato A lygos varžybose, liepos 21-30 dienomis vyksiančiose Tenerifėje, Ispanijoje, Lietuvos rinktinė kovos A grupėje kartu su Graikijos, Prancūzijos ir Belgijos rinktinėmis.