Taikli Ramūno Šiškausko bauda lėmė, kad jo Trevizo „Benetton“ po dvejų metų pertraukos tapo Italijos krepšinio lygos čempionais. Ketvirtosiose finalo serijos rungtynėse „Benetton“ namie 69:68 (20:12, 17:23, 16:15, 16:18) įveikė pernykščius čempionus Bolonijos „Climamio“ ir laimėjo seriją 3-1.

Pačioje rungtynių pabaigoje, esant lygiam rezultatui, Šiškauskas gavo progą stoti prie baudų metimo linijos. Nors pirmasis lietuvio metimas skriejo pro šalį, tačiau metant antrąjį ranka nedrebėjo ir rezultatas tapo 69:68.

„Climamio“ atstovas Yakhouba Diawara paskutinę sekundę dar atakavo krepšį iš toli, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir „Benetton“ tapo čempionais.

Šiškauskas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Per 31 minutę jis pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 9/12 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 9 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Iš viso per ketverias finalo rungtynes Šiškauskas įmetė 76 taškus (vid. 19 per rungtynes).

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 18 taškų, Marcusas Goree 17, Drew Nicholasas 12.

„Climamio“: Sani Bečirovičius 20, Marco Belinelli 11.