Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas turės sumokėti 250 tūkst. JAV dolerių baudą už nepagarbų elgesį po penktųjų NBA finalo rungtynių. Tai jau dešimtoji bauda, kurią NBA vadovai skiria kontraversiškam komandos savininkui.

Po dvikovos, kurią „Mavericks“ 100:101 pralaimėjo Majamio „Heat“, Cubanas šaukė ant teisėjo Joe DeRosa, kuris, savininko nuomone, suteikė minutės pertraukėlę per anksti ir atėmė galimybę vėliau kamuolį išsimesti varžovų aikštės pusėje. Vėliau Cubanas šaukė NBA komisaro Davido Sterno link ir nepagarbiai bendravo su žiniasklaidos atstovais.

Nuo 2000 metų, kai milijardierius įsigijo „Mavericks“ ekipą, NBA už įvairius išsišokimus jam jau skyrė baudų už maždaug 1,5 milijono JAV dolerių.

Svyturio ekstra dratas turetu primoket, kad gerciau :)))