Antrą pergalę Italijos Riečio mieste vykstančiame turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė, 72:69 (17:16, 17:17, 21:19, 17:17) įveikusi Venesuelos rinktinę. Pastaroji pralaimėjo antrą kartą per tiek pat rungtynių.

Visas rungtynes vykusioje atkaklioje kovoje nė viena ekipa nebuvo įgijusi didesnės persvaros. Trečiojo kėlinio viduryje Pietų Amerikos šalies atstovai dar pirmavo 5 taškais (50:45), tačiau prieš pasibaigiant ketvirčiui lietuviai išsiveržė į priekį ir 1-3 taškų persvarą išsaugojo iki mačo pabaigos.

„Lietuvių jaunimas įveikė Venesuelos pagrindinę rinktinę. Manau, kad neblogai,“ – pasibaigus rungtynėms svetainei „rinktine.lt" komandos žaidimą įvertino vyriausiasis treneris Valdemaras Chomičius

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Artūras Jomantas, pelnęs 17 taškų. Vova Severovas pridėjo 13 taškų, Jonas Mačiulis – 11, Povilas Čiukinas 10, Stepas Babrauskas, Valdas Vosylius ir Tautvydas Lydeka po 5, Gediminas Maceina 4, Aurimas Kieža – 2 taškus.  Darius Pakamanis, Vytenis Jasikevičius ir Darius Šilinskis nepasižymėjo.

Trečias ir paskutines turnyro rungtynes lietuviai ketvirtadienio vakare žais su Italijos rinktine

nes treniruotese turbut nestebina todel ir zaidzia 3 min ;) kaip bebutu, vosylius valdo ;))) sekmes vaska tau
2006-06-22
jasikevicius ir negalejo geriau pasirodyti,paziurekit jo statistika,pirmose rungtynese zaide 3 minutes o antrose is vis nezaide