Kaune įsikūrusi krepšinio mokykla „Perkūnas“ skelbia moksleivių priėmimą naujajam krepšinio sezonui ir ateinantiems mokslo metams. Moksleiviai priimami į visas amžiaus grupes, pradedant vaikais, gim. 2006 metais ir baigiant moksleiviais, gim. 1994 metais.

Į KM „Perkūnas“ priimami visi norintys išmokti ar jau mokantys žaisti krepšinį moksleiviai, nes mokyklos administracijai ir treneriams vienodai svarbūs visi, nepriklausomai nuo jų sugebėjimų.

KM „Perkūnas“ treniruotės vyks įvairių Kauno mikrorajonų sporto salėse. Naujame sezone užsiėmimai vyks „Saulės“ gimnazijoje, J. Basanavičiaus gimnazijoje, A. Smetonos gimnazijoje, Julijanavos vid. mokykloje, „Versmės“ vid. mokykloje, P. Eimučio jaunimo mokykloje, Vaižganto vid. mokykloje, Veršvų vid. mokykloje, Kauno kolegijoje.

KM „Perkūnas“ moksleivių skaičius kiekvienais metais vis auga. Jeigu pirmame sezone mokyklą lankė virš 150 vaikų, tai praėjusiais metais jų skaičius viršijo 450!

Krepšinio mokykloje treneriais dirba kvalifikuoti, energingi treneriai Rytis Anskaitis, Juozas Barkauskas, Rokas Tumpa, Modestas Bižys, Aurimas Puodžiūnas, Mindaugas Barčaitis, Asta Lūžaitė. Naujame sezone kolektyvą papildys keletas naujų krepšinio specialistų.

Gabiausi vaikai, lankydami KM „Perkūnas“ siekia aukštesnių rezultatų, patenka į mokyklos rinktines ir atstovauja mokyklą Lietuvos moksleivių krepšinio pirmenybėse, tarptautiniuose turnyruose, o visi be išimties vaikai dalyvauja Kauno krepšinio mėgėjų lygos moksleivių čempionatuose, įvairiuose turnyruose.

Tėvai savo atžalas į KM „Perkūnas“ treniruotes leidžia su malonumu, nes žino, kad jų vaikai ne tik išmoks gerai žaisti krepšinį, sutvirtės fiziškai, bet ir patirs daug teigiamų emocijų, dalyvaudami nuolat organizuojamuose renginiuose ir varžybose.

Ateinančiame sezone Lietuvos moksleivių krepšinio lygos pirmenybėse dalyvaus 8 KM „Perkūnas“ komandos, o Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) moksleivių čempionatuose 25-26 komandos.

Jeigu nori gero sezono ir teigiamų emocijų – ateik į KM „Perkūnas“!

Jau dabar skambink 8 698 14300 arba rašyk el. paštu kmperkunas@gmail.com .

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.