„Žalgirio“ komunikacijos direktorius: Supertaurės varžybos organizuojamos dėl gerbėjų (audio)

2012-09-05 13:03
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt“ korespondentas

Praėjusį sezoną Lietuvos grandai pirmą kartą susitiko tik sausį
Praėjusį sezoną Lietuvos grandai pirmą kartą susitiko tik sausį
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubams trūko laiko pasiruošti šį vakarą startuosiančioms Supertaurės rungtynėms. Tai viena priežasčių, kodėl skiriasi bilietų kainos „Žalgirio“ ir „Siemens“ arenose.

Į rugsėjo 17 d. Vilniuje vyksiantį mačą pateks visi „Lietuvos ryto“ rungtynių abonementų savininkai. Tuo tarpu šiandien Kaune „Žalgirio“ abonementų savininkai privalės pirkti bilietus. Tiesa, Kaune žiūrovų laukia mažesnės bilietų kainos nei Vilniuje.

„Žalgirio“ arenoje bilietai kainuoja nuo 5 iki 40 lt, „Siemens“ arenoje nuo 29 iki 69 lt. Tiesa, mačo netransliuos nė viena šalies televizija.

„Žalgirio“ klubo komunikacijos direktorius Almantas Kiveris tinklalapiui „BasketNews.lt“ papasakojo apie idėją organizuoti Supertaurės varžybas ir sunkumus ruošiantis rungtynėms

 Kam kilo idėja organizuoti Supertaurės varžybas?
 Idėja kilo palaipsniui. Pagrindinį impulsą davė krepšinio gerbėjai. Visą praėjusį sezoną girdėjome nuoskaudų, kad dvi stipriausios krepšinio komandos susitinka labai vėlai, sezonui jau besibaigiant. Tada pradėjome galvoti, kokios galimybės žiūrovų laukiamas rungtynes surengti ankščiau. Be to, sukomplektavus komandą girdėjome daug sirgalių pasisakymų, kad norėtųsi ankščiau išvysti Žalgirio naujokus. Tai buvo dar viena priežastis. Taip pat naujasis treneris pageidavo sužaisti daugiau draugiškų rungtynių, nei buvo numatyta. Atsirado proga užpildyti visas spragas.

 Skeptikai, vertindami Supertaurės rungtynes, sako, kad abi komandos dar nėra geros formos ir artimiausios rungtynės nebus tokios įdomios. Ką apie tai galvojate?
 Pastarojo dešimtmečio istorija rodo, kad neįdomių rungtynių tarp šių dviejų komandų nebūna. Tokie susitikimai visada laukiami, sukelia tikrą ažiotažą. Nemanome, kad dabar bus kitaip. Žinoma, geros formos komanda dar nedemonstruos, bet kita vertus žiūrovai galės išvysti, kaip atrodo ekipos naujokai. Tai taip pat sirgalius domina.

  Ar Supertaurę laimės komanda, kuri po pirmųjų ir atsakomųjų rungtynių turės geresnį taškų santykį?
 Taip. Formatas toks, kad po dvejų rungtynių pagal taškų skirtumą paaiškės nugalėtojas. Jeigu žaistume tik vienerias rungtynes, būtų sunku pasirinkti, kurioje aikštėje tai reikia daryti. Toks formatas yra optimalus.

  Ar didelis susidomėjimas šiomis rungtynėmis, sprendžiant pagal bilietų pardavimą?                                                                                                            Taip, tikrai pakankamai didelis. Manome, kad bilietų dar nemažai parduosime. Jei arena ir nebus pilna, tai tikrai nežymiai. Idėjos įgyvendinimas prasidėjo gana vėlai, todėl neturėjome daug laiko pasiruošti, tačiau dabartinis susidomėjimas mus džiugina.

 „Siemens“ arenoje į Supertaurės rungtynes pateks visi abonementų savininkai, o Kaune net ir jie turi įsigyti atskirų bilietų. Kodėl taip yra?
 Rungtynes Kaune ir Vilniuje organizuoja skirtingi klubai - šeimininkai. Galiu komentuoti tik „Žalgirio“ situaciją. kai buvo pradėta abonementų prekyba, Supertaurės rungtynės nebuvo įtrauktos į tvarkaraštį. Abonementų turėtojams padaryti nuolaidų sutrukdė ir tai, kad nuo šio sezono jie gaus vardines korteles, kurių fiziškai nespėjame pagaminti. Tuo pačiu metu vyksta ir abonementų prekyba. Gautųsi taip, kad vienas abonemento savininkas galėtų nusipirkti bilietą į sau įprastą vietą, o kitas dar ne. Techniškai šios problemos nepavyko išspręsti, tačiau mes sugalvojome kompromisą. Nustatėme tikrai mažas bilietų kainas į Supertaurės rungtynes. Lyginant mūsų ir „Siemens“ arenos nustatytas kainas, mūsiškė yra kelis kartus mažesnė. Tikimės, kad žiūrovai, išsiilgę klubinio krepšinio, apsilankys „Žalgirio“ arenoje.

 „Žalgiris“ yra pirmasis Joano Plazos treniruojama užsienio komanda. Kaip jis jaučiasi Kaune?
 Jaučiasi neblogai. Treneris gana greitai apsipranta su aplinka. Kaip girdėjote iš jo ankstesnių interviu, ispanas ruošiasi išmokti lietuvių kalbą. Tuomet jam bus dar lengviau su visais bendrauti (juokiasi). Komandoje viskas tvarkoje, pasiruošimas sezonui vyksta sėkmingai. Treneris krepšinio kalbą išmano puikiai ir profesionaliai bendrauja su visais komandos nariais.

 Kaip į ekipos treniruotes įsijungė naujokai legionieriai?
  Pirmąją savaitę, natūralu, treniruotėse jie turėjo šiokių tokių sunkumų. Žaidėjų organizmams reikėjo priprasti prie skirtingos laiko juostos. Vasarą jie praleido JAV, čia atvyko po ilgos kelionės ir reikėjo laiko adaptuotis. Dabar, panašu, viskas susitvarkė. Krepšininkai treniruotėse dirba profesionaliai.

Interviu garso įrašas:

[audio=249]

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (17)
sveiki gal zinot ar bent rodys rezultata, gyvai rasys kaip vyksta rungtynes zalgirio su rytu?
2012-09-05
-3
Atsakyti
tako nenusisnekek
2012-09-05
-4
Atsakyti
TakoKiek čia verkiančių žmonių. Negalės pamatyti ir panašiai, išvis seniau tokių šių klubų akistatų nebūdavo ir visi laukdavo LKL sezono varžybų , finalų. Nebuvo ir niekas neverkė , atsirado tokios varžybos ir jau kritika. Žmonės turės progų pamatyti arenose šias varžybas. Juk pamąstykite nebuvo tokio turnyro ir niekas neverkė ir nerūpėjo. O dabar čia didžiausia kritika, dieve dieve...


Na ir ką čia tais savo išvedžiojimais nori pasakyt? Tai jeigu seniau nebuvo, tai dabar negalima rodyt?
2012-09-05
-2
Atsakyti
Kiek čia verkiančių žmonių. Negalės pamatyti ir panašiai, išvis seniau tokių šių klubų akistatų nebūdavo ir visi laukdavo LKL sezono varžybų , finalų. Nebuvo ir niekas neverkė , atsirado tokios varžybos ir jau kritika. Žmonės turės progų pamatyti arenose šias varžybas. Juk pamąstykite nebuvo tokio turnyro ir niekas neverkė ir nerūpėjo. O dabar čia didžiausia kritika, dieve dieve...
2012-09-05
+3
Atsakyti
Apie kokius čia gerbėjus kalba? Reikėjo sakyt, kad rungtynės rengiamos dėl Kauniečių ir Vilniečių, o dauguma kitų jaučiu net LiveScor'o negalės pažiūrėt. Gėda!!!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-09-05
+4
Atsakyti
Uz tai Radzi iesko zmonos galesite ziureti nemokomai :D Juokauju.

Basketnews trinkite tokias reklamas bloga darosi .

Su visais kas komentavo sutinku . Deja ant likusiu sirgaliu tiek Zalgiris tiek Rytas
2012-09-05
+6
Atsakyti
pyyypkeNepiskit proto del gerbeju , cia jau vapsie virsune. Bent jau livescore bus kur nors galima paziuret?


nebus
2012-09-05
Atsakyti
Nepiskit proto del gerbeju , cia jau vapsie virsune. Bent jau livescore bus kur nors galima paziuret?
2012-09-05
-2
Atsakyti
Krepsinio salis be krepsinio. Greit per nemokama televizija net ziniu nebepaziuresi. Iki ko nusirista, viskas prasidejo nuo eurolygos paskui prieita iki vietinio cempionato, dabar pirma sezono musis tarp pajegiausiu ekipu tai nepaziuresi isvis, ir dar jie drysta aiskinti kad varzybos del ziurovu, ir kokie mes neva jiems svarbus. Kiek i arenas sutilps 12-15 tusktanciu zmoniu, o kur likusi simtatukstantine auditorija ? Apsurdas kazkoks.
2012-09-05
+1
Atsakyti
kentuxsakytu tiesiai sviesiai varzybos darom del kaunieciu ir vilnieciu o i kitus mums nusispjaut


Galima pridėti ir dar tiems kas turi pingų (bent jau VLN)
2012-09-05
+1
Atsakyti
sakytu tiesiai sviesiai varzybos darom del kaunieciu ir vilnieciu o i kitus mums nusispjaut
2012-09-05
-1
Atsakyti
Tikiuosi čia pirmas ir paskutinis kartas kai Romanovas su Vainausku suvienijo jėgas priėjo prie tokios "genialios" idėjos. Iš šitų sporto populiarintojų dar ne tokių dalykų galima sulaukt. Išvis šaus kuriam nors į galvą LKL netransliuot.
2012-09-05
Atsakyti
Dideji, du oligarchai niekad nieko uz dyka neorganizuoja,nerikia cia sekt pasaku.

Ir aplamaisitos vazybos organizuojamos tik is finansines puses.
2012-09-05
Atsakyti
Blemba Ponai juokdariai kaip jus galit organizuoti turnyra del gerbeju? Man labai idomu... Jus mum taip tik nervus gadinat.. Ir as kiek suprantu tie kas ateis i arena yra tikri gerbejai? O tie kas neateina tai jau negerbejai taip? Ziauru... Tai skaitosi tie kas negali atvaziuoti i Kauna ar Vilniu yra negerbejai? Ar tie kuriems nera daug pinigeliu.. Wtf kaip mazi vaikai negaliu... Ka galiu pasakyt - tai tik ziauru...

Mazvaikiai...
2012-09-05
-5
Atsakyti
Idiotų šutvė. Turbūt nesusimąstė, kad Žalgiris ir Rytas, turi fanų ne tik Kaune ir Vilniuj, bet ir visoj Lietuvoj, ir dar toks dalykas yra kaip užsienis. Taip pat nesusmąstė, kad krepšinio varžybos gali patikti ne tik vilniečiams, bei kauniečiams, bet ir kitų miestų geventojams.

Verslininkai didieji atsirado, grėbliekočiu šutvė. Per Europos čempionatą irgi mačiau buvo laisvų vietų arenose, reikėjo irgi netransliuot varžybų, gal būtų daugiau žmonių būtų atėję.
2012-09-05
-1
Atsakyti
MJ#23Jo Jo... Organizuojama del gerbeju, bey nei viena salies TV ju nerodo!


Tą patį pagalvojau perskaitęs antraštę... Žiauru, tyčiojasi iš tų gerbėjų čia...
2012-09-05
-9
Atsakyti
Jo Jo... Organizuojama del gerbeju, bey nei viena salies TV ju nerodo!
2012-09-05
+8
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.