Jaunimo vaikinų rinktinė įveikė kroatus

2006-06-24 21:52
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Lietuvos jaunimo (U20) vaikinų krepšinio rinktinė tęsia pasirengimą 2006-ųjų metų Europos čempionato A lygos varžyboms. Lietuviai per Klaipėdoje vykusias draugiškas rungtynes 94:74 (25:22, 23:14, 24:24, 22:16) įveikė bendraamžius iš Kroatijos.

Lietuviai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo žaidimo sąlygas ir baigiantis antrajam ketvirčiui buvo įgijusi 14 taškų pranašumą (48:34). Tačiau Kroatijos krepšininkai nepasidavė ir 22-ąją rungtynių minutę sumažino skirtumą iki 5 taškų (48:43).

Visgi po Rimo Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės lietuviai laimėję 4 minučių atkarpą 19:2 susigrąžino solidžią persvarą ir išlaikė ją iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinei dėl ligos padėti negalėjo Mantas Kalnietis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Martynas Pocius, pelnęs 17 taškų. Vilmantas Dilys įmetė 12, Andrius Aleksandrovas – 10, Povilas Butkevičius – 8.

Liepos 14-23 dienomis Turkijoje vyksiančiame Europos jaunimo čempionate Lietuvos rinktinė rungtyniaus D grupėje kartu su Ispanijos, Graikijos ir Bulgarijos rinktinėmis.
Zaidimas tai net nebuvo panasus i grazu... Dar daug vaikinams reikia dirbti komandiskai. Akivaizdus geru izaideju trukumas - jie klydo dazniausiai.