Jaunės sutriuškino Suomijos rinktinę

2006-06-25 10:05
Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ koresp.

Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionato A lygos varžyboms besirengianti Lietuvos rinktinė pergalingai pradėjo Anykščiuose vykstantį draugišką trijų komandų turnyrą. Per pirmąjį mačą lietuvaitės 90:63 (30:13, 21:13, 23:14, 16:23) sutriuškino bendraamžes iš Suomijos.

Jau pirmajame kėlinuke pasiuntusios varžoves į nokdauną Lietuvos rinktinės krepšininkės įgijo solidžią persvarą ir kiekviename ketvirtyje ją be vargo padidindavo.

Viešnioms iš Suomijos šiek tiek sušvelninti skirtumą pavyko tik per paskutines rungtynių minutes, tačiau triuškinančios nesėkmės joms išvengti nepavyko.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Indrė Dudėnaitė, pelniusi 21 tašką. Gintarė Petronytė (16 atk. kam.) ir Saulė Kontautaitė įmetė po 13 taškų, Laima Rickevičiūtė surinko 11, Šarūnė Povilionytė – 9, Dovilė Miliauskaitė ir Ieva Šimkutė pelnė po 6, Aurimė Rinkevičiūtė ir Lina Mažeikaitė po 4, Agneta Morkūnaitė – 3 taškus.

Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionato A lygos varžybose, kurios liepos 21-30 dienomis vyks Tenerifėje (Ispanija), Lietuvos rinktinė kovos A grupėje kartu su Prancūzijos, Belgijos ir Graikijos komandomis.