Registracija į Vilniaus krepšinio lygos (VKL) trečiąjį čempionatą jau prasidėjo. Informacija ir registracija: info@vilniauskl.lt arba tel.: +370 607 81192

Šiemet Jums VKL pasiūlys net 5 pajėgumo grupių varžybas, tradicines Europos mėgėjų krepšinio lygos varžybas bei kitus VKL siurprizus ir naujoves.


REGISTRACIJOS ANKETOS:
 
ELITO LYGA    ||   B   Lyga   ||  C   Lyga  ||   Įmonių  Lyga    ||  Basketnews.lt moksleivių taurė
KODĖL VERTA RINKTIS VKL? Nes Jums VKL pasiūlys tai, ko neturi kiti!
 
* - DIDŽIAUSIAS VARŽYBŲ SKAIČIUS MIESTE – Vilniaus krepšinio lygoje nepriklausomai nuo pajėgumo grupės sužaisite ne mažiau nei 16 – 18 rungtynių. Komandai rungtyniaujant sėkmingai šis skaičius gali išaugti net ir iki 30 – ties! Tai – didžiausias rodiklis Vilniaus mieste per pastaruosius dvejus metus !
 
*  - RUNGTYNIŲ REZULTATAS GYVAI – kad ir kur bebūtum, lygos tinklapyje galėsi stebėti visų čempionato rungtynių rezultato kaitą. Tokiu būdu nuolat būsi lygos įvykių sūkuryje. Rezultatai Jus pasieks iš visų bet kurio pajėgumo varžybų sporto salių.
 
*  - VIDEO ir RADIJO APŽVALGOS – tik Vilniaus krepšinio lygoje sezono bėgyje lygos batalijas apžvelgs ne tik informaciniai partneriai interneto erdvėje, tačiau ir RADIJO STOTIS "GERAS FM 101.9 MhZ Vilniuje ir 92.0 MhZ Kaune, kur transliuojama speciali laida, skirta VKL. Taip pat jau trečiąjį sezoną VKL dalyvius pasieks speciali internetinė VIDEO laida, kur pamatysite ne tik epizodus iš įvairių rungtynių, tačiau ir trenerių bei žaidėjų komentarus.
 
* - DETALIAUSIA VARŽYBŲ STATISTIKA MIESTE:  nepriklausomai nuo pajėgumo grupės visose suaugusiųjų varžybose skaičiuojami išsamūs statistiniai rodikliai, kurių dėka naudingumo koeficientas tampa dar tikslesnis.
 
* - DALYVAVIMAS TARPTAUTINIUOSE TURNYRUOSE: pernai VKL ir Švyturio KKL iniciatyva įkurtoje IABL (Europos Mėgėjų Krepšinio Lygoje) galės dalyvauti bet kuris, jeigu bus pakviestas į VKL Rinktinę. Visai nesvarbu, kokioje pajėgumo grupėje žaidžiate, realų šansą tapti laiminguoju turite būtent Jūs! Pasidžiauk galimybe žaisti už savo miestą, pajausti atsakomybę rungtyniaujant tuomet, kai plazda TAVO ŠALIES VĖLIAVA kartu su bendraminčiais krepšinio mėgėjais iš Kijevo, Minsko, Rygos, Sankt Peterburgo ir kitų Europos miestų!
 
* - IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI VKL DALYVIAMS – su dalyvio licencija gausite IŠSKIRTINIUS PASIŪLYMUS komandoms mūsų partnerių prekybos ir paslaugų taškuose. 
 
RIND: TIK IKI RUGSĖJO 15 d. VIENPUSĖ KREPŠINIO APRANGA su pilnais užrašais - VOS UŽ 49 LT / žaidėjui! Aprangoms gaminti nenaudojami jokie atsilupantys lipdukai, o jos siuvamos ir viskas dažoma ant medžiagos, todėl apranga – ilgaamžė! Nupiešime ir užrašysime ant aprangos viską, ko tik pageidauji !
 
Taip pat specialiomis kainomis siūlome įsigyti kamuolių, krepšinio avalynės, kitų sporto reikmenų.
 
Skirtingai nei kitose lygose, Vilniaus krepšinio lyga nieko neverčia pirkti privalomai – tiesiog pasiūlome geriausias kainas komandoms pageidaujant ir parūpiname Jums tai, ko reikia labiausiai. Tiesiog – kreipkitės į mus !
 
  * - RUNGTYNIŲ ARBITRŲ BEI SEKRETORIATO DARBO REITINGAVIMAS: pasibaigus rungtynėms abiejų komandų atstovai vertins sekretoriato bei teisėjų darbą. Dinaminis reitingas, kuris keisis ratui pasibaigus užtikrins, jog turnyre žemiausius reitingus turinčius arbitrus pakeistų nauji kompetetingi teisėjai.
 
  * - SOLIDŪS LYGOS RĖMĖJAI BEI PRIZAI: mūsų lygoje dalyvaujančioms komandoms atiteks daug malonių siurprizų. Naudingiausi žaidėjai bus apdovanojami gausiais mūsų partnerių prizais.
 
Prisijungę prie draugiškiausios VKL šeimos galite neabejoti, jog patyręs VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS kolektyvas skirs išskirtinį dėmesį komandoms nepriklausomai nuo to, kuriame divizione ji dalyvauja. Galėsite skaityti daugumos rungtynių detalius aprašymus, nuolat bus talpinamos foto nuotraukos, interviu su krepšininkais bei komandų treneriais. 
 
Turite idėjų, pasiūlymų? Jie visuomet džiaugsmingai laukiami ir būsime laimingi, galėdami Jūsų pageidavimus išpildyti realybėje.
 VISOS REGISTRACIJOS VYKDOMOS IKI SPALIO 1 dienos!
DĖMESIO: kiekviena komanda, garantuodama sau vietą VKL čempionate, PRIVALO iki tvarkaraščio sudarymo datos sumokėti visą startinį mokestį. Iki Spalio 1 d. privaloma sumokėti bent 60% startinio mokesčio sumos, kuri užtikrina komandai dalyvavimą pirmenybėse.

VKL ELITO  LYGA: šioje - stipriausioje VKL pajėgumo grupėje startinis mokestis – 2800 litų. Čia susirenka patys stipriausi VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS kolektyvai, kurie varžosi dėl pajėgiausios ekipos titulo dviejų ratų varžybų sistema. Kaip ir iki šiol čempionato nugalėtojams bus įteikiamas tradicinis prizas – nemokamas dalyvavimas LKF (Lietuvos krepšinio federacijos) taurėje. Be to, komandos varžysis net dėl 5000 litų piniginio prizo. Varžybų skaičius – didžiausias mieste, o kiekvienoms rungtynėms pasibaigus Jums pateikiama išsamiausia mieste susitikimo statistika. Rungtynių metu rezultato kaitą galite stebėti ONLINE lange, ko Jums negali pasiūlyti nė viena kita šalies mėgėjų krepšinio lyga.
 
VKL ELITO Lygos pernykštė čempionė - "Tegra" jau ruošiasi startui LKF Taurės varžyboms
VKL ELITO Lygos pernykštė čempionė - "Tegra" jau ruošiasi startui LKF Taurės varžyboms


VKL - B LYGA.: antrajame pagal pajėgumą VKL divizione startinio mokesčio dydis – 2400 litų. Jame pernykščiame sezone pamatėme visą gausybę itin pajėgių komandų, kurios tik per plauką nepateko tarp stipriausių VKL ekipų. Nuo čia lieka tik vienas nedidelis žingsnelis pergalių ir triumfo link, o komandas džiugina ne tik tradicinės VIDEO bei RADIJO apžvalgos, tačiau ir galimybė patekti į IABL (Europos Mėgėjų Krepšinio Lygoje) rungtyniaujančią VKL Rinktinę.
 
VKL B Lygos stipriausia praeitų metų komanda - "Čiančia" bandys apginti čempionų titulą
VKL B Lygos stipriausia praeitų metų komanda - "Čiančia" bandys apginti čempionų titulą

VKL - C Lyga.: gausiausioje VKL pajėgumo grupėje startinis mokestis komandai - 2000 Litų. Čia rungtyniauja įvairaus pajėgumo krepšinio mėgėjai, nuo pirmuosius žingsnius krepšinyje žengiančių iki pakankamai pajėgių komandų. VKL C Lyga puikus žingsnelis tiems, kas nori savo jėgas išbandyti panašaus į save krepšinio mėgėjų tarpe. Didžiausiu rungtynių skaičiumi Vilniuje pernai pasižymėjusi VKL-C Lyga ir vėl džiugins savo dalyvius išskirtiniu dėmesiu, RADIJO bei VIDEO apžvalgomis, taip pat tradiciniais prizais naudingiausiems mėnesio krepšininkams. Visai nesvarbu, jei tu rungtyniauji tik trečiajame pagal pajėgumą divizione, nes mums esi toks pats svarbus, kaip pačios stipriausios komandos. 
Laimėję VKL C Lygos DIREMTOS Taurės čempionatą "United Sharks" kyla laipteliu aukščiau - į VKL B Lygą
Laimėję VKL C Lygos DIREMTOS Taurės čempionatą "United Sharks" kyla laipteliu aukščiau - į VKL B Lygą


       VKL Įmonių Lyga: pavasario metu startavęs turnyras susilaukė didelio dėmesio, todėl šiemet jis vyks viso krepšinio sezono metu ir kainuos komandai 1500 litų. Lyga pasižymi tuo, jog čia rungtyniauja įmonių darbuotojai, o legionierių skaičius komandose yra ribojamas praktiškai iki minimumo. Jeigu su savo bendradarbiais norite šauniai praleisti laiką – nedelskite. Laimėję VKL Įmonių Lygą turėsite šansą susikauti dėl Lietuvos Įmonių Čempionų vardų kartu su stipriausia analogiškų pirmenybių Švyturio - Kauno Krepšinio Lygos komanda ! Pagal turnyro reglamentus galite sudaryti komandą net iš trijų skirtingų įmonių, todėl neabejokite ir registruokitės net tada, jei įmonėje darbuotojų skaičius nėra didelis - bendraminčių būtinai atsiras !      
VKL Įmonių Lygos čempionė - "TEO" dar rugsėjo mėnesį susikaus dėl Lietuvos Įmonių čempionės vardo su Kauno kolegomis iš Švyturio KKL
VKL Įmonių Lygos čempionė - "TEO" dar rugsėjo mėnesį susikaus dėl Lietuvos Įmonių čempionės vardo su Kauno kolegomis iš Švyturio KKL
Nuotr. Elžbietos Jurgilevič
 

VKL - Basketnews.lt MOKSLEIVIŲ TAURĖ: pernai startavusios pirmenybės šiemet prasideda tuomet, kai visi mokiniai grįžta krimsti mokslų. Startinis mokestis komandai – 500 litų, o čempionate dalyvauja mokyklų rinktinės, kurios sudarytos iš įvairaus amžiaus grupių komandų. Kaip ir pernai varžybų nugalėtojams bus suteikta galimybė savo mokykloje susikaupti su Lietuvos šou pasaulio žvaigždžių komanda, taip pat įteikta begalė rėmėjų bei partnerių prizų. Tu dar ne su mumis? Kalbink savo fizinio lavinimo mokytoją ir pasinerk į VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS pasaulį !
 
VKL - Basketnews.lt Moksleivių čempionato nugalėtoja VDG (Vytauto Didžiojo Gimnazija) rungtynėse prieš "Kažkur Matytų" žvaigždžių komandą šventė pergalę!
VKL - Basketnews.lt Moksleivių čempionato nugalėtoja VDG (Vytauto Didžiojo Gimnazija) rungtynėse prieš "Kažkur Matytų" žvaigždžių komandą šventė pergalę!
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
 
Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.