Mantas Mockevičius į latvių krepšį įmetė 19 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Naujajam sezonui ruoštis pradėjusi „Palangos“ komanda sužaidė draugiškas rungtynes. Rimvydo Samulėno auklėtiniai namuose 64:62 palaužė Jurmalos kerpšininkų pasipriešinimą.

„Palangai“ pirmaujant 62:60, varžovų žaidėjas Atis Ozolas išlygino rezultatą ir rungtynių likimas turėjo spręstis paskutinę ataką. Po Samųlėno trenerio paimtos minutės pertraukėlės sėkmingu reidu iš po krepšio ataką baigė Evaldas Lengvinas.

„Palanga“: Mantas Mockevičius 19, Sergo Atuashvili 15, Evaldas Lengvinas ir Renaldas Simanavičius po 8, Modestas Kumpys 7, Erikas Kubilius 5, Marius Kasiulevičius 2.