Krepšinio organizacija „BalticPlayers.com“ turi naują partnerį. Lietuvos krepšinio projektas tapo oficialiais partneriais su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompanija „Custom college recruiting“ ir nuo šiol Baltijos regiono šalių krepšininkams suteiks daugiau galimybių išvykti į JAV.

„Custom college recruiting“ kompanija bendradarbiauja su 3000 universitetų, koledžų bei aukštųjų mokyklų visoje Amerikoje. Pagrindinis jos tikslas – surasti mokslo įstaigą jauniems krepšininkams, kurioje jie galėtų mokytis bei žaisti krepšinį.

„Custom college recruiting“ informaciją apie krepšininką siunčia visoms mokslo įstaigoms 4 kartus per mėnesį, nuolat atnaujindami statistiką, pateikdami kitą reikalingą informaciją. Tarp įstaigų, kurios gauna duomenis apie krepšininką yra ir NCAA įvairių divizionų komandos, taip pat treneriai iš Amerikos ir Kanados bei įvairaus lygio koledžai bei aukštosios mokyklos.

„BalticPlayers.com“, siekdami palengvinti darbą partneriams bei skatindami tolimesnį bendradarbiavimą, yra įsipareigoję būti „CCR“ atstovais Pabaltijo šalyse.

„Tai žingsnis į priekį, kurį žengiame bendradarbiaudami su „Custom college recruiting“ kompanija. Kartu dirbdami ir dalindamiesi idėjomis, norime padėti jauniems Baltijos šalių krepšininkams išvykti į Ameriką, kur jie galės mokytis ir žaisti krepšinį. Žaidėjams tai yra puiki galimybė, o mes esame pasiruošę padaryti viską, kad žaidėjų talentas būtų tinkamai panaudotas“, – sakė „BalticPlayers.com“ direktorius Dalius Lubys.

„BalticPlayers.com“ komanda yra pasiruošusi aktyviai dirbti krepšininkams, nuolat siųsti atnaujintą statistiką Lietuvoje, kurti vaizdo analizes ir daryti viską, kad žaidėjas galėtų sėkmingiau bei lengviau išvykti į JAV.


 „BalticPlayers.com“ nuo šiol krepšinio komandoms, treneriams bei žaidėjams teiks naują paslaugą – video analizę („scoutingą“). Ši paslauga bus prieinama kiekvienam norinčiam.

Krepšininkas, norintis turėti savo asmeninį vaizdo reportažą, dabar tai galės padaryti padedamas „BalticPlayers.com“. Analizėje bus pateiktas išsami vaizdo medžiaga, kurioje bus atskleistos individualios stipriosios bei silpnosios žaidėjo savybės, įvairių situacijų žaidimo epizodai bei kita analizė. 

„BalticPlayers.com“ taip pat siūlys trenerių-skautų neturinčioms komandoms gauti reikalingą medžiagą apie varžovus. Ekipos bei jų strategai galės turėti žaidimo video analizę, kurioje bus parodytos geriausios gynybos ir puolimo situacijos, taip pat išanalizuoti atskiri žaidimo komponentai. Bus galimybė išanalizuoti priešininkų žaidimo braižą, silpnąsias ir stipriąsias puses.

Norėdami gauti daugiau informacijos galite kreiptis į „BalticPlayers.com“ elektroniniu paštu evaldas@balticplayers.com arba telefonu +370 672 36303

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (1)
.....
vampyrai...
2012-09-21
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.