Rokas Giedraitis ir vėl buvo vienas rezultatyviausių
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Dramatišką nesėkmę draugiškų rungtynių cikle šeštadienį patyrė „Mažeikių“ krepšininkai, kurie Pakruojyje 82:83 (34:17, 20:19, 11:22, 17:25) nusileido vietos „Merestai“.

„Mažeikiai“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo net 17 taškų pranašumą. Po antrojo ketvirtčio svečiai jau pirmavo 54:36. Tačiau „Meresta“ rankų nenuleido, bei po didžiosios pertraukos ėmė mažinti svečių pranašumą, o po dramatiškos rungtynių pabaigos sugebėjo iškovoti pergalę, minimaliu skirtumu – 83:82.

„Mažeikių“ ekipoje nesustabdomai rungtyniavo Andrius Mikutis pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Rokas Giedraitis svečiams pridėjo 15, Osvaldas Mačernis – 13, Vytautas Pikalavičius (8 atk. kam.) – 9, Modestas Šidlauskas – 8, Evaldas Aniulis – 4, Rokas Grinius – 3, Justas Stankus – 2.