Pasirengimą Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė per draugiškas rungtynes Anykščiuose 60:52 (15:13, 6:18, 18:12, 21:9) nugalėjo bendraamžes iš Lenkijos ir atsirevanšavo joms už nesėkmę per pirmąjį draugišką susitikimą 63:65.

Pirmąją rungtynių pusę sėkmingiau sužaidusios viešnios iš Lenkijos po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu (31:21). Vis dėlto lietuvaitės nepasidavė ir įtikinamai laimėjusios trečiąjį bei ketvirtąjį kėlinukus iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Aurimė Rinkevičiūtė, pelniusi 13 taškų. Greta Šniokaitė surinko 12, Reda Kontvainytė 11, Gabrielė Narvičiūtė 8, Giedrė Paugaitė ir Marina Solopova pelnė po 5, Lina Pikčiūtė 3, Indrė Mikelėnaitė 2, Sigita Galdikaitė 1.

Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų čempionato A lygos varžybose, kurios rugpjūčio 4-13 dienomis vyks Košicėje (Slovakija), Lietuvos rinktinė kovos C grupėje kartu su Rusijos, Estijos ir Ispanijos nacionalinėmis komandomis.