Arvydas Sabonis įteikia dovaną naujiesiems LKF rėmėjams „Krekenavos agrofirmai“ Nuotr.: Fotodiena.lt
Jonas Kazlauskas rinktinei vadovaus ketverius metus Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr.: Fotodiena.lt
Vidas Mačiulis įteikė dovanų Jonui Kazlauskui Nuotr.: Fotodiena.lt
Vidas Mačiulis naujajam rinktinės treneriui Jonui Kazlauskui įteikia dovanų Pinigų medį Nuotr.: Fotodiena.lt
Arvydas Sabonis įteikia dovaną naujiesiems LKF rėmėjams „Krekenavos agrofirmai“ Nuotr.: Fotodiena.lt
Jonas Kazlauskas rinktinei vadovaus ketverius metus Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr.: Fotodiena.lt
Vidas Mačiulis įteikė dovanų Jonui Kazlauskui Nuotr.: Fotodiena.lt
Vidas Mačiulis naujajam rinktinės treneriui Jonui Kazlauskui įteikia dovanų Pinigų medį Nuotr.: Fotodiena.lt

Kai 1999 metais Jonas Kazlauskas pakvietė į Lietuvos rinktinę sugrįžti Arvydą Sabonį, geriausias visų laikų krepšininkas sutiko. Praėjus daugiau nei tuzinui metų, ratas apsisuko – šįkart Sabonis pakvietė Kazlauską sugrįžti į vyriausiojo trenerio postą.

„Skolas reikia grąžinti“, – šypsosi Kazlauskas.

Pirmadienį strategas oficialiai patvirtintas Lietuvos rinktinės treneriu. Sutartis su juo sudaryta ketveriems metams.

Kazlauskas dirbo Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu 1997-2001 metais ir kai pasitraukė po Europos čempionato Turkijoje, manė nebegrįšias į nacionalinę komandą. Tačiau LKF prezidento skambutis nuomonę pakeitė.

„Arvydas daugiausiai įkalbinėjo sugrįžti. Aš laikiausi tuos nuostatos, kad jei kartą atsistatydini, nebėra ko sugrįžti“, – aiškino Kazlauskas.

Anot Sabonio, Kazlauskas yra geriausias treneris Lietuvoje, todėl toks pasirinkimas – natūralus.

„Geresnio trenerio šiuo metu nėra. Turbūt jis bus ir geriausias visų laikų Lietuvos treneris, – strategui komplimentų negailėjo Sabonis. – Tai gudrus strategas, autoritetas, žmogus, kuris galės sujungti kartų kaitą ir išspausti viską, kas galima.“

Kazlauskas dar neatskleidė, kas užims jo asistentų vietas, tačiau leido suprasti, kad tai bus jauni ir perspektyvūs treneriai.

Padedamas Sabonio, Kazlauskas sako besitikintis suvienyti šalies krepšinio trenerius ir su visais dalytis savo patirtimi.

„Matau Arvydo ryžtą ir užsivedimą daryti gerus pokyčius, – aiškino Kazlauskas. – Jis ne „popierinis“ prezidentas, aktyviai pats visur dalyvauja. Aš jam pasakiau, kad ar būsiu, ar nebūsiu treneris, stengsiuosi padėti bet kuriuo atveju.“

„Man tikrai didelė garbė ir pripažinimas treniruoti Lietuvos rinktinę, – tęsė Kazlauskas. – Žinau, kur einu, žinau, kokia situacija. Su panašia situacija susidūriau 1996 metais, kai rinktinėje vyko kartų kaita. Per šį olimpinį ciklą tai taip pat bus neišvengiama.“

Lietuvos rinktinė turėtų kaip reikiant pasikeisti. Po Londono olimpiados apie planus atsisveikinti su nacionaline komanda paskelbė Rimantas Kaukėnas, Darius Songaila, greičiausiai nebeliks ir Šarūno Jasikevičiaus.

http://www.youtube.com/watch?v=zz9JE2fi9ms&feature=plcp


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (39)
dxSvajonių penketas:Pg: Andrius MažutiSg: Ramūnas ButautasSf: Steponas BabrauskasPf:Artūras JomantasC:Rimantas GrigasNu manau tai optimalus rinktinės penketas su kuriuo reliai šiais metais būtų galima galvoti apie medalius, taip pat turėtume du puikius žaidžiančius strategus Grigą ir Butautą, o komandos atsarginiai būtų, Giedrius Gustas, Arvydas Eitutavičius, Donatas Zavackas, Darius Šilinskis, Antanas Sireika, Justin Bieber ir Valdas Adamkus.


:D Humoro jausmas vietoi! :D
2012-10-02
Atsakyti
krepsinis
niekur nepranesta,kad kalnietis su jankunu keliasii krasnodara.tai tas pats,kad is krasnodaro i zalgiri keliasi keli krepsininkai.:) o jei ir iseitu kalnietis su jankunu i kita komanda,didelio nusivylimo nebutu,nevisad jie yra stabilus,ir dar- nepakeiciamu nera.visad buvo,yra ir bus kuo pakeisti siuos krepsininkus.sabonis nuvo nepakeiciamas,o kalnietis su jankunu nera nieko ypatingo ju zaidime.tai tiek.
2012-10-02
Atsakyti
Naujiena
Kalnietis ir Jankunas palieka Zalgiri ir keliasi i Lokomotiv..
2012-10-01
Atsakyti
dx
Svajonių penketas:

Pg: Andrius Mažuti

Sg: Ramūnas Butautas

Sf: Steponas Babrauskas

Pf:Artūras Jomantas

C:Rimantas Grigas

Nu manau tai optimalus rinktinės penketas su kuriuo reliai šiais metais būtų galima galvoti apie medalius, taip pat turėtume du puikius žaidžiančius strategus Grigą ir Butautą, o komandos atsarginiai būtų, Giedrius Gustas, Arvydas Eitutavičius, Donatas Zavackas, Darius Šilinskis, Antanas Sireika, Justin Bieber ir Valdas Adamkus.
2012-10-01
Atsakyti
išviso kodėl po pasaulio čempionato buvo pakviesti senbuviai kurie jau buvo po 2-3 čempionatus praleidę? Būtume ir olimpiadoje geriau pasirodę ir eurocampe nebutume gave nuo makedonu ir t.t.

Na bet tikekimės daugiau taip nebebus ir kaip sako Kazlauskas - tai kas gerai reikia palikt, pakeist tik kas blogai, jei tai pavyks sugrįšim į senus gerus laikus, kai po rungtynių net ir ašaros ištrykšdavo.
2012-10-01
Atsakyti
Šaunu, dar norėtųsi, kad ir asistentų štabas būtų sudarytas iš tikrų trenerių, o ne visokių Kuncaičių.
2012-10-01
+3
Atsakyti
pranislovas
Na, palaukim pamatysim.. Atsiras vistiek tokiu, kurie sakys, kad kemzura buvo zjbs, kodel neeme kurtinaicio.. Sitas treneris yra geriausia ka turim :) belieka tiketis geru rezultatu. Gaila, kad esam islepinti.. lyg ir palyginus aukstos vietos musu netenkina. Krepsinis lietuvoj praranda populiaruma... jo buvo per daug, visi jo jau prisisotine.. Kaltas EC :) su laiku viskas susitvarkys. taciau tikrai nebebus taip kaip pries EC :)
2012-10-01
-2
Atsakyti
raptors
Jonas Kazlauskas - idealiausias sprendimas treniruoti LTU vyru nacionaline rinktine - tai labai patyres,racionalus,gudrus,autoritetingas bei sugenabtis suderinti vyresniu ir jaunu krepsininku modeli.Tai treneris - maksimalistas,reiklus bei grieztas.Visos J.Kazlausko vadovaujamos komandos siekia auksciausiu ivertinimu,kovoja del medaliu,zaidimo stilius - gynybinis,racionalus,neparankus varzovams.J.Kazlausko stengiasi maksimaliai isnagrineti,"islukstenti":)varzovu zaidima.Net neabejoju,kad J.Kazlauskas suburs labai pajegu savo padejeju stab(dziugu,kad turime "savu"stipriu treneriu,kaip kad Pacesas,Kurtinaitis,Maksvytis(Kemzura,kuris taip pat dar sugris,kaip kad J.Kazlauskas,i rinktine,tik manau,kad tarp Kazlausko padejeju nebus Kemzuros dabar),o A.Sabonis kaip LTU krepsinio federacijos prezidentas visad bus salia.A.Sabonio darbas LTU krepsinio federacijoje yra labai teigiamas,autoritetingas.Labai didelis pliusas ir tame,kad J.Kazlauskui patiketas vyr.trenerio postas 4 metams,visam Olimpiniam ciklui(tai ppozytyvus dalykas,J.Kazlauskas ramiai gales dirbti si 4 metu laika,tik spauda,zurnalistams butu pageidavimas maziau kistis i trenerio darba,"nepusti" burbulo is kiekvieno dalyko,ka jau iprate skaityti).As net neabejoju,kad jau Slovenijoje pamatysime naujaji LTU vyru krepsinio rinktines modeli,pakitusi zaidimo stiliu,ir jeigu Slovenijoje,Europos cempionate turesime visus pajegiausius krepsininkus,J.Kazlauskas tikrai sukurs juos,kaip sakoma,i viena kumsti.Reikia tik kantrybes,buti realistais,o pergales tikrai sugris.Pajegiu krepsininku turime,kaip vyresniu,taip ir jaunu,perspektyviu(kuriu turime neperdaugiausiai,taciau uztektinai,kad suburti stipria rinktine.)Pvz,Ispanijos krepsinis nebeturi tokios perspektyvios jaunosios kartos,kaip kad Lietuva,ir tikrai po keleriu metu,ispanu krepsinis tures rimtu problemu,ju issigelbejimas tik Ispanijos pilietybes davimas ex Jugoslavijos krepsininkams,afrikieciams,vienam ar kitam amerikieciui.Serbijos,Turkijos,Italijos,Slovenijos(visad turejo stiprius krepsininkus,taciau niekad nepasieke dideliu laimejimu tarptautiniu lygiu.)krepsinis isgyvena didele krize.Labai gali buti perspektyvus Kroatijos krepsinis artimiausioje ateityje(klausimas tik tame,kaip kroatu federacija ir treneriai bandys suderinti savo vyresnius bei talentingus krepsininkus i "viena"),Rusijos rinktine,jei ja treniruos David Blatt,turi ateiti(taciau jei ne David Blatt,tai Jevgenij Pashutin gales sekmingai treniruoti Rusijos rinktine,kitu stipriu rusu treneriu Rusijoje nera.Galimas ir trenerio - uzsieniecio skirimas,kaip kad JAV zydas David Blatt,i Rusijos rinktine.)Zodziu,tokie mano komentarai.Zinau,kad pasipils neigiama nuomone i mano mintis,taciau tai nera man svarbu.Yra zmoniu,kurie skaito mano komentarus,kurie teigiamai atsiliepia.As juk nesu profesionalus krepsinio ekspertas.:)Nebukime vienas kitam pikti,daugiau teigiamu emociju,daugiau optimizmo,ir gyvenimelis bus zymiai sviesesnis!! :)
2012-10-01
Atsakyti
Pagarba Kazlauskui. Manau, kad šiais metais galim išplėšt pergalių su tokiu treneriu. Sėkmės jam. :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-10-01
+1
Atsakyti
Anonimas
A niks nežina, ką jodu baigį??? Balsukit už -alus, a triabite - už Amerikę! ,001 evracenta uždarbs garantuts! I nebeprivartaukit superteisėja Brazovske!
2012-10-01
+1
Atsakyti
tikiuosi jam vadovaujant bus vel kuriami tokie klipai po pergaliu :) http://www.youtube.com/watch?v=nfJ0E4MsE...
2012-10-01
Atsakyti
x
spres Kazlauskas,bet as matau tokia sudeti:

c Javtokas Valanciunas

pf Kleiza Motiejunas Jankunas ar Katelynas

sf Jasaitis Maciulis

sg Pocius Seibutis Gecevicius

pg Kalnietis Juskevicius
2012-10-01
Atsakyti
kazlauskas maladec kaip treneris turintis aiskia vizija , bet neretai ir jis praranda zaidimo kontrole, ta buvo galima pastebeti eurolygos finale...trumpalaikiui komandos suklestejimui per trumpa laika idealiausiai tikru kurtinaitis. Jis ideda gyvumo ir isspaudzia is zaideju maximuma neti ir daugiau, taciau jis lengvai nuspejamas ir ilgainiui tampa pats savo seseliu . Pacesas labai tiktu jei mes turetumem bent kelieta labai stipriai individualiu zaideju , nes jo deriniai yra paprasti ir jis taikosi prie zaidimo situacijos ka tuo metu varzovas diktuoja, sudarydamas laisve lyderiams.
2012-10-01
+3
Atsakyti
Pagarba Kemzurai, Taciau Kazlauskas yra geriausias
2012-10-01
+2
Atsakyti
Manau esant tokiai situacijai su kartų kaita, labai būtų protinga pasikviesti į rinktinę kaip asistentą trenerį Maksvytį, kuris įrodė jog moka dirbti su jaunimu ir pasiekė daug pergalių, tikrai jis labai praverstų dirbant su jaunimu ir kviečiant juos į rinktinę, jis juk puikiai pažysta praktiškai visus perspektyviausius mūsų jaunuolius, o Kazlauskas puikiai susidoros su senimu, manau toks trenerių derinys būtų labai puikus, na aišku manau Chomičius irgi galėtų pasilikti rinktinėje.
2012-10-01
+1
Atsakyti
Sekmės Kazlauskui, o dėl Kemzūros nėra priežasties kodėl turėtume kaltinti jį. Manau bus daug pergalių!!!
2012-10-01
+1
Atsakyti
MisterPinigas
Asistentai: Kemzūra, Pačėsas, Maskvytis, Vaišvila

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-10-01
+1
Atsakyti
omgkodel visi lietuviu treneriai is K raides? Kemzura, Kazlauskas, Kurtinaitis..negerai kazkas cia :D


Krapiko neuzmirsk ;D
2012-10-01
+1
Atsakyti
Jonas turetu padaryt tvarka rinktineje, gal pirmi metai nebus labai gerai, bet manau viskas judes link to :)
2012-10-01
-2
Atsakyti
BRO
Geriau variantas yra Kazlauskas, labai tuo džiaugiuosi. :) Manau Lietuvos krepšinio rinktinei atėjo auksiniai laikai, sėkmės jiems.
2012-10-01
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 39

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.