Valdas Vasylius savo komandoje buvo rezultatyviausias
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Antrąją pergalę Ukrainos pirmenybėse įsirašė Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Kijevo „Budivelnyk“ (2-0) komanda, kurios gretose rungtyniauja du lietuviai. Ji išvykoje 82:77 (20:22, 21:14, 15:20, 26:21) palaužė „Odessa“ (0-3) krepšininkų pasipriešinimą.

Dainius Šalenga nugalėtojams per 24 minutes pelnė 13 taškų (6/6 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Jo ekipos draugas Michailas Anisimovas aikštelėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 6 taškais (3/10 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, privertė varžovus 2 sykius prasižengė, pats prasižengė 3 kartus ir surinko 3 naudingumo balus.

Valdo Vasyliaus vedama Dnepropetrovsko „Dnipro“ (1-2) ekipa su Simu Galdiku iškovojo dramatišką pergalę. Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai svečiuose 63:62 įrodė pranašumą prieš Ivano Frankovskio „Goverla“ (1-1) žaidėjus.

Vasylius savo komandoje buvo rezultatyviausias ir per 31 minutę pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Galdikas per 7 minutes taškais nepasižymėjo, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.