Tomo Gaidamavičiaus taiklių metimų iš toli pergalei pasiekti nepakako
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Penktadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojusi dramatišką pergalę, šeštadienį Pakruojo „Merestos“ (1-1) ekipai teko pačiai patirti tokį pralaimėjimą. Dainiaus Bertulio auklėtiniai išvykoje 75:77 (11:17, 14:29, 25:11, 25:20) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (2-0) klubo pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti keturias minutes minimalų pranašumą turėjo „Meresta“ (65:64). Visgi tuomet šeimininkai spurtavo 10:2 ir susikrovė 7 taškų persvarą (74:67, 38-ąją min.).

Svečiai dar buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų. Po minutės pertraukėlęs grįžę „Delikateso“ krepšininkai pataikė vieną baudą (77:72), o varžovai greitai smeigė tritaškį (75:77), tačiau pakovoti dėl pergalės pritrūko laiko.

„Delikatesas“: Mantas Pukinskas 35 (10 atk. kam.), Paulius Klemas 15 (9 atk. kam.), Aivaras Kvedaravičius 10.

„Meresta“: Tomas Gaidamavičius 17 (4/6 trit.), Mantas Kadzevičius 14 (5 kld., 6/7 dvit.), Audrius Povilaitis 11 (3/3 trit.), Liudas Radavičius 9, Deividas Keburys 9.

Vakar (10.05) „Meresta“ po atkaklios ir permainingos kovos 61:60 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus. Tuo tarpu „Delikatesas“ svečiuose 91:70 sutriuškino Molėtų „Ežerūno kario“ klubą.

Atrinkti (0) Visi (8)
MesUzPakruoji
Ziuriu, kazkas niekaip nesusitaiko su pralaimejimu :D Kur konkreciai buvo teiseju klaidos? Be to, Suduva pirmavo vos 3 kartus, didziausia persvara - 3 taskai. Meresta laimejo pelnytai, o cia stipresnis buvo Joniskis, sveikinu ji su pergale. O jus patys kalti, kad pabaigoje neislaiket persvaros :)

--
2012-10-07
+2
Ziuriu, kazkas niekaip nesusitaiko su pralaimejimu :D Kur konkreciai buvo teiseju klaidos? Be to, Suduva pirmavo vos 3 kartus, didziausia persvara - 3 taskai. Patys kalti, kad pabaigoje neislaiket persvaros :)