Joanas Plaza gyrė savo treniruojamus krepšininkus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
VTB Vieningosios lygos sezoną pergale pradėjusio Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Joanas Plaza labiausiai buvo patenkintas krepšininkų nusiteikimu. Šeštadienį Lietuvos čempionai B grupės rungtynėse 78:70 nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“.

„Su „Lokomotiv“ žaidėme Gomelskio taurės turnyre, kur supratome, kad varžovai gali mus įveikti. Rungtynėse vertėmės be Roberto Javtoko ir Manto Kalniečio. Savo žaidėjams pasakiau, jog nesvarbu, kurie rungtyniauja aikštėje, privalote laimėti, – pasakojo Plaza. – Mano žaidėjų nusiteikimas ir geri santykiai buvo raktas į pergalę. Tikiuosi visada tokie būsime.“

Tuo vyriausiasis treneris Jevgenijus Pašutinas pripažino, kad „Lokomotiv“ krepšininkai nebuvo pasiruošę: „Suklydome daugiau nei 20 kartų ir tai mums kainavo pergalę. Neužmirškime ir to, kad „Žalgiris“ yra gerokai stipresnis nei praėjusį sezoną. Nuo rungtynių pradžios matėme visai kitą kauniečių komandą. Šis mačas leis ieškoti būdų pagerinti žaidimą. Po tokio mačo tampa aišku į kokį lygį turime pakilti, kad pasiektume pergales ir savo tikslus.“

Atrinkti (0) Visi (8)
Когда мы строили команду, думали, что Калниетис будет стартовым разыгрывающим

2012-10-08
+4
na isties smagu ziuret i zalgiri buvo tose varzybose ;] ir tikrai matyti kad komanda vieninga, ir turi dideli uzsidegima gintis , galbut plaza sugebejo tai ikvpeti ta nora atimti kamuoli dusint varzova , beto ir zaidejai turetu pajusti kokia galia yra gera gynyba kai uzeini iskart ant greitu ataku ;]
2012-10-07
+2
Man tai kas patinka tai kaip atrodo jauni zaidejai komandoi , adas, vytenis , minde. Aisku padaro nesamoniu kartais , bet matosi kad zaidzia pasitikedami savim, zaidzia astriai ir nebijodami, ko pasekoje gaunasi geri rezultatai, cia aiskus plazos nuopelnas.
2012-10-07
na po labai ilgos pertraukos pagaliau komandoje yra patyręs treneris, žinantis kas yra strategijas, gynyba, žaidimo tempas. Reikia sutikt, kad nuo Kazlausko laikų visi kiti treneriai tebuvo arba pusėtini (Sereika, Grigas, Trifas, Zouros) arba labai silpni (Krapikas, Brazys, Bagatskis, Butautas, Maskoliūnas). Dabar jei Romka leis Plazai nusižiūrėti įžaidėją gali būt įdomu.
2012-10-07
+1
geriausiai Kalnieti pakeisti tinka sis zaidejas Jerelas Blassingame'as is asseco prokom klubo. jis nebutu brangus nusipirkti, nes lenkijos klubas jam mazai moka ir ten atlyginimai veluoja. jis daug tasku pataiko ir gerai perdavineja kamuoli.gerai mato aikste
2012-10-07
Gerbiu sita treneri. Gerai vadovauja.
2012-10-07
-6
Dar galėjo iskirt gera ginyba. Vien kai antram kėlinį perėmė tuos 3-4 kamuolius iš eilės.

--
2012-10-07
Dar galėjo iskirt gera ginyba. Kai antram kėlinį perėmė tuos 3-4 kamuolius iš eilės.