Valdas Vasylius tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju
Nuotr. Fotodiena/R.Dačkus
Be kluptelėjimų ir toliau Ukrainos čempionate žengia Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Kijevo „Budivelnyk“ (3-0) ekipa, kuriai atstovauja dar du lietuviai. Ji išvykoje 77:71 (20:14, 16:17, 20:21, 9:13, 12:6) po pratęsimo palaužė Južno „Chimik“ (3-1) klubą.

Michailas Anisimovas per 32 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškių, 0/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Dainius Šalenga aikštelėje praleido 17 minučių, taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškio), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

To paties pasiekti nepavyko Valdemaro Chomičiaus treniruojamiems Dnepropetrovsko „Dnipro“ (1-3) krepšininkams. Lietuvio auklėtiniai išvykoje 83:85 (18:21, 14:15, 28:16, 23:33) turėjo pripažinti Lvovo „Galičina“ (2-1) žaidėjų pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Valdas Vasylius pralaimėjusiems per 34 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Simas Galdikas ant parketo praleido 9 minutes, pasižymėjo 5 taškais (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau užsidirbo 1 bloką, 3 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.