Arnas Kazlauskas daug dažniau atakavo iš toli, nei iš vidutinių nuotolių
Nuotr. iš asm. archyvo
Apmaudų pralaimėjimą Didžiosios Britanijos čempionate patyrė du lietuvius savo gretose turinti Vusterio „Wolves“ (1-3) komanda. Ji išvykoje 69:71 (17:22, 15:19, 18:19, 19:11) paskutinę sekundę pralaimėjo Gildfordo „Heat“ (3-1) krepšininkams.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 17 sekundžių Arnas Kazlauskas sumetė dvi baudas ir išlygino rezultatą (69:69), tačiau Calvinas Holmesas su sirena smeigė pergalingą dvitaškį.

Kazlauskas per 27 minutes pelnė 14 taškų (0/1 dvitaškio, 2/10 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Artūras Masiulis aikštelėje praleido 26 minutes, surinko 18 taškų (7/9 dvitašių, 1/2 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, privertė varžovus 5 kartus prasižengti, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

„Wolves“ turnyro lentelėje užima dešimtą vietą, o „Heat“ žengia antri.