Mirza Teletovičius rungtyniavo neigiamai
Nuotr. AP-Scanpix
Tarpsezoniu atsinaujinusi ir ambicingus tikslus kitam sezonui kelianti Bruklino „Nets“ (1-0) ekipa debiutą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) arenose paženklino pergale. Avery Johnsono auklėtiniai išvykoje 108:105 (30:17, 21:27, 28:20, 16:31, 13:10) po pratęsimo palaužė Filadelfijos „76ers“ (1-1) žaidėjų pasipriešinimą.

Iki ketvirto kėlinio paaigos likus žaisti 2 minutes „Nets“ buvo priekyje 6 taškais (95:89), tačiau tuomet šeimininkai sumetė 6 baudas ir išlygino rezultatą. Pergalę galėjo išplėšti tiek Mirza Teletovičius, tiek C.J. Watsonas, bet jų metimai skriejo pro šalį.

Pratęsimą galingiau pradėjo „76ers“, bet geros pradžios pergalei pasiekti neužteko. Bruklino komanda spurtavo 6:0 ir perėmė iniciatyvą. Dar vieną pratęsimą galėjęs išplėšti Nicko Youngo metimas tikslo nepasiekė.

„Nets“ gretose debiutavęs Teletovičius pasižymėjo netaikliais metimais. Bosnis prametė 9 tritaškius, 2 dvitaškius, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 6 taškus.

„76ers“: Nickas Youngas 21 (9/9 baudų), Maalikas Waynsas 18, Evanas Turneris 14, Spenceris Hawesas 10, Jrue Holiday 10 (9 rez. perd.).

„Nets“: Brookas Lopezas 19 (9 atk. kam., 7/7 baudų), C.J. Watsonas 19, Geraldas Wallace'as 18, Deronas Williamsas 14, Joe Johnsonas 13, Andray Blatche 12.