Gintarė Petronytė įspūdingai debiutavo Italijos moterų čempionate
Nuotr. LKF/V.Mikaitis
Kovas Italijos moterų pirmenybėse solidžia pergale pradėjo čempionės titulą ginanti Taranto „GoldBet“ ekipa su Gintare Petronyte. Lietuvės vedama komanda72:58 (25:11, 23:11, 14:14, 10:22) sutriuškino Faenzos „C.A. Romagna“ krepšininkes.

Starto penkete rungtynes pradėjusi Petronytė nugalėtojoms per 28 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 3 sykius prasižengė, nė karto nesuklydo ir surinko 39 naudingumo balus.

Pergalingai Italijos pirmenybes pradėjo ir Kječio „C.U.S.“ ekipa su Kamile Nacickaite. Ji 71:60 (17:20, 15:12, 20:18, 19:10) palaužė Priolo „Trogylos“ krepšininkes.

Starto penkete mačą pradėjusi Nacickaitė nugalėtojoms per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/8 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Visos pirmojo turo rungtynės buvo žaidžiamos Peskaroje, kur buvo surengta čempionato atidarymo šventė.