Druskininkuose vykstančias Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio čempionato B diviziono grupės varžybas Lietuvos rinktinė baigė pergalingai. Per ketvirtąsias B grupės rungtynes lietuvaitės 76:69 (18:22, 26:15, 21:14, 11:18) įveikė švedes.

Švedijos krepšininkės jau mačo pradžioje išsiveržė į priekį ir pirmavo 10:2, 22:11 tačiau pirmojo ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusios aikštės šeimininkės sušvelnino skirtumą iki 4 taškų.

Švedės laikėsi ir menką pranašumą išsaugojo beveik iki didžiosios pertraukos, tačiau iki antrojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 3 minutes po 7 iš eilės Gintarės Petronytės taškų Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį.

Po didžiosios pertraukos lietuvaitės visiškai perėmė iniciatyvą ir įgijo 15 taškų pranašumą (54:39). Solidų pranašumą Lietuvos rinktinė išsaugojo iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje švedėms pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Gintarė Petronytė, pelniusi 23 taškus (13 atk. kam., 6 per. kam., 4 rez. perd., 4 blk., 5 kld.). Giedrė Kirstukaitė surinko 13 taškų (8 atk. kam.), Indrė Kalnutytė įmetė 12, Agneta Morkūnaitė (7 atk. kam.) ir Greta Lukšytė pelnė po 8, Šarūnė Jasiunskaitė 7, Simona Petronytė – 5 taškus.

Aikštelėje pabuvojo, tačiau nepasižymėjo Julija Šarkauskaitė, Laura Rakutytė, Julita Bungaitė ir Ieva Šulskytė.