Valdas Vasylius aikštėje praleido tik 25 minutes, tačiau surinko net 29 naudingumo balus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Antrąją pergalę Ukrainos Superlygoje iškovojo Valdemaro Chomičiaus treniruojama Dnepropetrovsko „Dnipro“ (2-5) ekipa. Valdo Vasyliaus vedamas klubas namie 87:78 (19:17, 22:23, 21:26, 25:12) nugalėjo Dneproderžinskio „Dnipro Azot“ (1-5) krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Vasylius nugalėtojams per 25 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 9/11 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 29 naudingumo balus.

Simas Galdikas nugalėtojams per 4 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Apmaudžią nesėkmę patyrė Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Kijevo „Budivelnyk“ (5-2) komanda. Ji išvykoje 69:70 (25:25, 20:19, 14:7, 10:19) nusileido Krivojrogo „Krivbasket“ (4-3) krepšininkams.

Prieš lemiamą ketvirtį „Budivelnyk“ buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (59:51), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo ir pralaimėjo antrąkart paeiliui.

Dainius Šalenga pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Michailas Anisimovas Kijevo klubui per 22 minutes įmetė 6 taškus (2/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

„Budivelnyk“ Superlygos turnyro lentelėje dalijasi 4-5 vietas, o „Dnipro“ krepšininkai žengia dešimti.

Atrinkti (0) Visi (3)
kaunas
lietuviai gedos nedaro zaidzia gerai ir ukrainos lygis aukstas daug geru krepsininku is serbijos , amerikieciu, serbu saunuoliai lietuviai .
2012-10-22
+1
viasat
sunkios rungtynes buvo azot turi keleta juodu tai ejo taskas i taska tik ketvirtam keliny dnipro pabego ant galo rungtyniu likus kazkur 2 min. galdikas gerai zaidzia tinka jam su juodais kovoti turi daug fizines jegos bet treneris nedaug duoda zaisti vasylius kaip visada savo vietoje .