Pakruojo „Merestos“ (6-1) komanda tęsia pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Nukeltose septintojo turo rungtynėse pakruojiečiai namie 78:72 (15:13, 21:8, 24:26, 18:25) palaužė Šakių „Zanavyko“ (4-3) ekipos pasipriešinimą.

Šeimininkai antrojo kėlinio pabaigoje po keturių tritaškių iš eilės buvo įgiję 15 taškų pranašumą – 36:21, tačiau ketvirtajame kėlinyje iš jų persvaros buvo likę tik du taškai – 60:58.

Vis dėlto sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą pakruojiečiai iškovojo šeštąją pergalę. NKL čempionate „Merestos“ komanda namie dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

„Meresta“: Tomas Gaidamavičius 19 (6 atk. kam, 8 rez. perd.), Deividas Keburys 17, Ignas Vaitkus 17, Audrius Povilaitis 10 (8 atk. kam.).

„Zanavykas“: Edgaras Stanionis 25, Marijus Užupis 14 (13 atk. kam), Regimantas Ostreika 9.