Antrą pergalę Las Vegaso vasaros lygoje iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, 78:70 nugalėjusi Naujojo Orleano „Hornets“ klubą.

„Cavaliers“ atstovaujantis Martynas Andriuškevičius prie pergalės prisidėjo menkai. Per 3 aikštėje praleistas minutes jis nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Kitose rungtynėse Portlendo „Trail Blazers“, kuriam atstovauja Frederickas House‘as, 82:91 turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ pranašumą.

House‘as per 23 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Portlendo ekipoje nesulaikomas buvo naujokas Brandonas Roy, surinkęs net 35 taškus. „Suns“ klubui Rubenas Douglasas, pastaruoju metu rungtyniavęs Europoje, pelnė 16 taškų ir kartu su Adamu Hessu buvo rezultatyviausi savo ekipoje.

namas lietuvoj nebeturi ka weikti....nesuprantu ryto politikos...juk siemet luzeriu lygoj los...taj tegul jaunus lietuvius ima lost i komanda...ne geriau tuos plet latvius... tipo lietuviu ner geresniu??? nekelkim kitu saliu krepsinio lygio!!!