Dainius Šalenga buvo vienas geriausių komandos žaidėjų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Triuškinančią pergalę Ukrainos čempionate iškovojo Kijevo „Budivelnik“ (6-2) ekipa, kurios trenerių štabe dirba Paulius Juodis. Ji namuose 96:79 (28:18, 25:22, 25:21, 18:18) nugalėjo Dnepropetrovsko „Dnipro“ (2-6), kurią treniruoja Valdemaras Chomičius.

Michailas Anisimovas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Dainius Šalenga aikštėje praleido 25 minutes ir pelnė 13 taškų (2/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų gretose rungtyniaujantis Valdas Vasylius per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/12 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, gavo 3 blokus, 4 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Simas Galdikas aikštėje praleido 2 minutes ir per jas niekuo nepasižymėjo.