Eilinę pergalę antroje pagal pajėgumą Rusijos lygoje iškovojo Lino Lekavičiaus vedama Surguto „Universitet-Yugra“ (4-0) komanda, savo aikštėje 62:44 (23:9, 12:12, 16:10, 11:13) sutriuškinusi Čerepoveco „Severstal“ (2-2) krepšininkus.

Lekavičius per 31 minutę pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

To paties pasiekti nepavyko du lietuvius savo gretose turinčiai Saransko „Ruskon-Mordovia“ (2-2) ekipai. Algirdo Brazio treniruojama komanda išvykoje 75:82 (16:15, 20:24, 18:14, 21:29) turėjo pripažinti Zarečno „Sojuz“ (1-3) žaidėjų pranašumą.

Šarūnas Vasiliauskas pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Marius Valukonis aikštelėje praleido 20 minučių, pasižymėjo 9 taškais (2/5 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, privertė varžovus 4 kartus prasižengti, 4 sykius suklydo, 5 kartus pats prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.