Vilniuje įvyko paskutinės 2012-2013 metų DNB LKF taurės turnyro antrojo etapo rungtynės. Per jas RKL rungtyniaujanti Alytaus „Savanorio“ ekipa tik po atkaklios kovos 77:69 (26:23, 18:11, 12:18, 21:17) palaužė Vilniaus krepšinio lygoje rungtyniaujančią sostinės „Tegrą“.

Rungtynes geriau pradėjo „Tegra“, tačiau svečiai po truputį perėmė iniciatyvą ir jau antrajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą. Trečiajame jis išaugo net iki 15 taškų (52:37), tačiau vilniečiai neketino sudėti ginklų.

Kėlinio pabaigoje jie ištirpdė „Savanorio“ persvarą iki 2 taškų (50:52), o ketvirtojo antroje pusėje net ir persvėrė rezultatą savo naudai (64:63). Vis dėlto pergalė atiteko labiau patyrusiems ir tiksliau mačo pabaigoje rungtyniavusiems alytiškiams.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Saulius Dumbliauskas, 17 - Matas Lisajevičius, 16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Mantas Šilalė.

„Tegrai“ 16 taškų surinko Martynas Grinius, po 14 — Karolis Raginis ir Alanas Dzeranovas.

DNB LKF taurės turnyro III etape „Savanoris“ dar kartą keliaus į Vilnių. Dzūkai lapkričio 6 dieną sostinėje susitiks su NKL rungtyniaujančiais „Perlo-MRU“ krepšininkais.

-2
meskiZoruba puikiausiai gali pakeist ta jusu Sakini, tiesiog reikia duoti zmonems daugiau zaisti. Nes kai komanda nkle verciasi tik sesiais zaidejais, tai sezona abejoju ar patems. Aisku idomu kiek laiko prireiks Zorubai atsigaut po traumos, patirtos pries perla..

Na, iš tikrųjų, komandą palikus Karlinkovui, o Zorubai gaunant vis daugiau laiko, jis pamažu įsilošia ir jau nėra visiškas komandos inkaras, bet skirtumas tarp Šakinio ir Zorubos - didžiulis. Pavyzdžiui prieš Olimpą laimėjom tik dėl to, ka01d išsibaudavus Šakiniui liko ~4 minutės, tai šiaip ne taip sugebėjom atsilaikyt. Bet Zoruba už Šakinį tikrai prasčiau lošia tiek gynyboj, tiek puolime, o ir po krepšiu silpniau žaidžia. Tarp Dumbliausko ir Šakinio tokio tarpo nėra, drąsiai galėtų vienas kitą keist. Bet kaip ir pats sakei - sezonas ilgas, suolas trumpas, todėl ir reikia lygiavertės pamainos Šakiniui, juk nežinia ar visada Šakinis galės žaist, tai įdomu kaip būtų, jei jis visas rungtynes neloštų, nes vien kai kelioms minutėms sėda ant suolo ar pabaigoj išsibauduoja, iškart ryškiai matosi jo trūkumas gynyboj. Puolime yra metikų, bet gynyba iškart byra.