Dar vieną pralaimėjimą Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų čempionato B divizione patyrė Lietuvos krepšininkės. Jos šeštadienį (07.15) Druskininkuose kovodamos dėl 5-8 vietų 55:69 (22:19, 13:22, 9:13, 11:15) nusileido Slovėnijos merginoms.

Antrojo kėlinio viduryje 27:25 pirmavusios lietuvės pralaimėjo atkarpą 2:12 ir atidavė iniciatyvą į varžovių rankas. Dar 8 taškus be atsako trečiojo kėlinio pradžioje įmetusios slovėnės įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Lietuva: Ieva Šulskytė 12 taškų, Greta Lukšytė 11, Agneta Morkūnaitė ir Gintarė Petronytė po 10, Saulė Kontautaitė 4, Laura Rakutytė ir Giedrė Kirstukaitė po 3, Julita Bungaitė 2 (Simona Petronytė, Šarūnė Jasiunskaitė, Indrė Kalnutytė).

Slovėnija: Eva Komplet 28 (10/10 baudų, 9 atk. kam.), Alenka Hozjan 14, Kristina Verbole 12 (7 atk. kam.).

Dėl septintosios vietos Europos čempionato B divizione lietuvaitės kovos su rungtynes tarp Olandijos ir Portugalijos komandų pralaimėjusia rinktine.