Martynas Mažeika pelnė 33 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis paleidęs pergalę iš rankų, Klaipėdos „Neptūnas“ (1-3) reabilitavosi pratęsime. VTB Vieningosios lygos rungtynėse namie uostamiesčio krepšininkai 110:106 (19:25, 33:22, 17:20, 21:23, 20:16) nugalėjo Minsko „Tsmoki“ komandą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 7 sekundes Aleksandras Kudriavcevas smeigė tolimą metimą ir išlygino rezultatą – 90:90. Per likus laiką šeimininkai prarado kamuolį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą rungtynių atkarpą „Neptūnas“ pradėjo penkiais taškais be atsako, tačiau netrukus penktą pražangą užsidirbo 33 taškus pelnęs Martynas Mažeika ir „Tsmoki“ perėmė iniciatyvą – 101:99.

„Neptūnui“ pranašumą sugrąžino Laurynas Mikalauskas. Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 67 sekundes jis pelnė du taškus su pražangą, pataikė baudą ir šeimininkai vėl pirmavo – 102:101.

Klaipėdiečiai po to realizavo dar šešias baudas paeiliui ir įgijo saugią persvarą.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 33, Deividas Gailius 19, Marius Runkauskas 14, Vytautas Šarakauskas (13 atk. kam.) ir Evaldas Dainys po 13.

„Tsmoki“: Aleksandras Kudriavcecas 37, Aleksandras Pustahvaras 13, Pavelas Ulyanka 12, Aleksejus Laškevičius 10.

klp
dabar iveiks dar zalgiri jie bus pavarge po siandien rungtyniu kada tada sakysite skeptikai.

zabiela
taigi si sezona draugiskas runktynes pries situos pacius belarusus daug lengviau laimejo net NKL komanda berods perlas.

--
2012-11-01
-3
klp
yra lyderiai kuriems galima viskas o kitiems nera skirto laiko net zaidimui brodusas labai geras zaidejas bet jam nera skirta laiko sedejes visa laika ka tu gali pazaisti ir tai baudas sumete abi kiti puola kaip i medi gal kokiu narkotiku pauoste be jokio komandinio zaidimo bega meta bega meta jei atsitrenkia dar nepatenkinti uz baudas puolime o kiek klaidu net nkl tiek nera.
2012-11-01
+5
baisu,kai baltarusiai imeta tiek daug tasku,buvo labai daug vilciu deta i neptuna,bet spalio menesi jie zaidzia labai blogai(beveik tragiskai galima sakyti).
2012-11-01
+2
skitles
pas neptuna 0 gynyba , isvis nesigina nesuprantu uz ka pinigus gauna ...
2012-11-01
+2
koma
pries ta Cmoki jauciu palanga laimetu, o neptunas tik pro pratesimo vos vos istenejo :)))
2012-11-01
+11
100%
Graudus vaizdas,ne zaidimas.Man idomu kiek Andriuskevicius gauna slamanciu?Tikiuosi sriubos lekste ir antras plovas be mesos.Nes and daugiau jis neuzdyrba.
2012-11-01
+11
erikas
Ziurejau Varzybas ,,zaidimas apgailetinas,,tikrai galvojau kad Neptunas grazeu zaidze ,,bet tikrai nusivyleu,,visdelto pergale ira pergale,,bet kita sezona jai jie dar zais VTB ligoi dauka reikia keisti
2012-11-01
-3
Taip
Pries toki varzova ir tai sugebejo tik po pratesimo laimet. Kad tas Minsk Lietkabelio lygio. ziauru. galetu kita sezona nebeprimt neptuna i ta taprtautini turnyra, nes vapse tik del mesos zaidzia jie.
2012-11-01
-3
krabas
Pagaliau pergalė. Aišku, kad prieš silpnesnį priešininką. Tos pergalės reikėjo, kaip oro. Geriausios daugelio žaidėjų rungtynės. Buvo išvestų ant metimo. Todėl ir trajakai sukrito. Runkauskas tikrai gali daugiau. Pabaiga nepatiko, puolimas strigo. Mikalauskas, Šarakauskas pabaigą gerai sulošė. Vien Šarakausko šešios sumestos baudos tokiu momentu ką reiškė. Labiausiai man tiko, kad komanda į komandą buvo panaši, suolas palaikė, sirgo. Aktyvi Neptūno ginyba suveikė, nors teisėjai švilpė kiekvieną prisilietimą, ir pabaigoje išsifolavo Gailius, Mažeika.

Sėkmės, Neptūnas mūsų komanda.
2012-10-31
-2
Klausimas
DDJ.

Dėkoju už atsakymą:) Aš ir tikiuosi, kad jis tas rezervas, kurio mums dar prireiks.
2012-10-31
-1
DDJ
Priklauso Neptūnui tas Mclure ir niekas jo iš ten neišmes. Žaidimas susistyguos. Ši pergalė, kad ir kokia ji, bet ji žaidėjams suteikia daug psichologinio postūmio į priekį. Mums, fanams reikia tik palaikyti, tikėti šia komanda. Yra tam treneriai, kurie tikrai geriau žino ką keisti, ką atleisti, ką pasilikti. Taip būna pikta, kai aiškiai matosi skylės žaidime ir niekas nevyksta, bet reikia tikėti ir pasitikėti. Palaikyti kai laimi, palaikyti kai nesiseka. Neptūnas Klaipėda !
2012-10-31
-4
viskas teisigai ir manau daugelis tik sita pergale ir galejo garantuot,kitos jai bus(prie tokio zaidimo)tai visiskas atsitiktinumas.

tik reikia neptunui apsisprest,ka is mazu von lauka pasilikus su dviejais mazeika is bedos gali izaist,barinova ar dani von,ir pasimt 4numeri normalu,nes mikalauskas gerai atrode centro pozicijoj.o jai visai rimciausiai tai ne fano akimis ziurint ismesk mazeika ir neptunas subujos
2012-10-31
-9
Klausimas
Ar Maklūras dar priklauso Neptūnui? Gal atsiras doras žmogus, kuris atsakys, o ne minusais mėtysis?
2012-10-31
-1
ketvirtam keliny jau turejo pergale savo rankose paskiui ja paleido,bet gerai ,kad viskas baigesi pergale.o zaidimas tai nekazka..