„Panathinaikos“ krepšininkai (balta apranga) Eurolygoje patyrė antrąją nesėkmę
Nuotr. AFP-Scanpix
Eurolygos A grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-1) ekipa namie 73:64 (19:17, 23:12, 16:12, 15:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (2-2) krepšininkus su Jonu Mačiuliu.

Didelės intrigos šiame mače nebuvo – svečiai iš Graikijos nepirmavo nė sykio per visas 40 minučių. Pirmajame kėlinyje rezultatas keletą kartų buvo lygus, tačiau antrajame, daugiausia nemaloniu atradimu „Panathinaikos“ ekipai tapusio Ilkano Karamano dėka, Turkijos komanda šoktelėjo į priekį ir sužaidus 20 minučių turėjo jau 13 taškų pranašumą (42:29).

Po trijų kėlinių „Fenerbahce Ulker“ persvara dar labiau išaugo (58:41), o kiek sumažinti atsilikimą svečiai pajėgė tik mačo pabaigoje.

Mačiulis „Panathinaikos“ gretose buvo pats rezultatyviausias. Per 28 minutes jis pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių) ir sugriebė net 10 atšokusių kamuolių. Jono sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

Tarp šeimininkų pasižymėjo jau minėtas Karamanas. Iki tol vos po 3,7 taško per Eurolygos rungtynes rinkdavęs 20-metis puolėjas šį sykį jų surinko net 12 ir atkovojo 7 kamuolius (17 naudingumo balų).

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 13, Bo McCalebbas 13, Ilkanas Karamazas 12 (7 atk. kam.), J.R. Bremeris 8,  Romainas Sato 7.

„Panathinaikos“: Jonas Mačiulis 14 (10 atk. kam.), Dimitris Diamantidis 12 (6 klaidos), Roko Ukičius 11, Andy Panko 9, Sofoklis Schortsianitis 7 (10 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi ketvirtadienio rezultatai:

Ketv. Barselonos FC Barcelona Belgrado Partizan 85-82 stat »
  Vitorijos Caja Laboral Stambulo Anadolu Efes 64-76 stat »
  Malagos Unicaja Berlyno ALBA 67-62 stat »
  Madrido Real Kantu Mapooro 80-66 stat »
  Tel Avivo Maccabi Gdynės Asseco Prokom 93-62 stat »
  Stambulo Fenerbahce Ulker Atėnų Panathinaikos 73-64 stat »
  Kauno Žalgiris Milano EA7-Emporio Armani 92-87 stat »

Atrinkti (0) Visi (5)
Na Jonas žaidžia tikrai solidžiai. Pagarba.
2012-11-02
+1
nu va pagaliau jonas daros panasus i save!don't stop!
2012-11-01
Atsigauna po traumos ir atidirbinėja pinigus Pao. praeitose 18pts 4reb 5ast ir 18 naudingumas per 26min, šiandien 14pts 10 reb 14 naudingumas per 23min
2012-11-01
+2
mad
Sveikinu Žalgiri ir visus Žalgirio fanus ir laukiam Ryto pergalės go Žalgiris ir Rytas!!!