Jamesas Gistas galingu dėjimu sudrebino Berlyno ALBA krepšį
Nuotr. AFP-Scanpix
Eurolygos B grupėje sudėtingą pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ (3-1) ekipa, namie 67:62 (22:16, 7:18, 18:9, 20:19) įveikusi Berlyno ALBA (2-2) komandą.

33 minutę Ispanijos klubas atsiliko 50:51, tačiau pelnė septynis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 57:51 (37 min.).

Nors priešpaskutinę minutę vokiečiai prisivijo 57:60, šeimininkai, pataikę dvitaškį, tritaškį ir realizavę baudas, svečiams nepaliko progos kovoti dėl pratęsimo.

„Unicaja“: Earlas Calloway 14, Krunoslavas Simonas 12 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Luka Žoričius ir Jamesas Gistas po 7.

„ALBA: Deonas Thompsonas 17 (7/16 dvitaškių, 8 atk. kam.), Heiko Schaffartzikas 14, Vule AVdalovičius ir Yassinas Idbihi po 6.