Trečiadienį Belgijoje vykusiose 31-ojo turo rungtynėse pergales šventė du klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Vienai komandai teko pripažinti varžovų pranašumą.

Monso Eno "Dexia" krepšininkai namuose 87:62 (19:20, 30:11, 17:19, 21:12) sutriuškino Pepinsterio "Verviers" komandą.

Abu lietuviai vienodai prisidėjo prie pergalės. Evaldas Jocys per 30 minučių surinko 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudos metimų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Mantas Česnauskis taip pat pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis žaidė 28 minutes.

Taip pat du lietuvius turinti Luveno "Basket Groot" komanda namuose 93:79 (20:19, 28:17, 25:25, 20:18) nugalėjo Antverpeno "RB Daewoo" krepšininkus.

Antanas Vilčinskas aikštėje praleido 23 minutes, per kurias prie pergalės prisidėjo 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius.

Arnoldas Jatkonis į aikštę išbėgęs nebuvo.

Pralaimėjimą patyrė Donato Zavacko Lježo "Basket" komanda. Ji namie neatsilaikė prieš Ostendės "Telindus" klubą 74:87 (13:21, 26:21, 21:16, 14:29).

Lježo komandai 11 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudos metimų) surinko D.Zavackas. Jis dar sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus 5 rungtynėms, Belgijoje pirmauja Šarlerua "Spirou Basket" komanda su 25 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais.

"Dexia" komanda žengia trečia (18 pergalių), o Luveno ir Lježo krepšininkai dalinasi 5-6 vietomis (po 16 pergalių).