Nors Boštjanas Nachbaras nebijojo imtis lyderio vaidmens ir mėgino tempti paskui save Bambergo ekipą, tikslą pasiekė vos 4 iš 13 jo dvitaškių metimų
Nuotr. AFP-Scanpix

Eurolygos D grupėje ir toliau be kluptelėjimų žygiuoja vienvaldė lyderė „Barcelona“ (6-0) ekipa. Ispanijos čempionė šeštojo turo rungtynėse išvykoje 86:66 (23:22, 24:20, 17:11, 22:13) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ (2-4) krepšininkus ir pirmoji turnyre užsitikrino kelialapį į „Top 16” etapo varžybas.

Palaikomi beveik 7 tūkst. arenoje susirinkusių sirgalių, šeimininkai su tituluotais svečiais iš Barselonos kaip lygūs su lygiais kovėsi kiek daugiau nei pusę rungtynių. Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – 49:49.

Visgi tai buvo viskas, ką šį vakarą sugebėjo nuveikti „Brose Baskets“ vyrai. Per likusį rungtynių laiką Vokietijos komanda sukrapštė tik 17 taškų, o „Barcelona“ į tai atsakė net 37 pelnytais taškais ir šventė užtikrintą pergalę.

Bambergo krepšininkams koją pakišo prastas pataikymas iš dviejų taškų zonos – iš 43 metimų šeimininkai pataikė vos 18 (43 proc.). Tuo metu „Barcelona“ dvitaškius metė 67 proc. taiklumu (27/40 metimų).

Šarūnas Jasikevičius Ispanijos čempionų komandoje žaidė beveik 6 minutes, per kurias atliko tris rezultatyvius perdavimus ir sykį netaikliai metė iš toli.

„Barcelona“: Pete‘as Mickaelas 17 (7 atk. kam.), Erazemas Lorbekas 14 (5/6 dvitaškių), Juanas Carlosas Navarro 13, C.J. Wallace‘as 7, Marcelinho Huertas 7.

„Brose Baskets“: Boštjanas Nachbaras 18 (4/13 dvitaškių), Sergerio Gipsonas 12, Antonas Gavelas 11.