Milano ekipos krepšininkai progų lengviems taškams turėjo tik pirmoje rungtynių dalyje
Nuotr. AFP-Scanpix
Ketvirtąją nesėkmę paeiliui Eurolygos varžybose patyrė Milano „EA7-Emporio Armani“ (2-4) ekipa.

Antroje rungtynių dalyje net 27 taškus surinkusio Sašos Vujačičiaus nesulaikę Sergio Scariolo auklėtiniai išvykoje 71:77 (18:20, 18:7, 16:27, 19:23) turėjo pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ (4-2) komandos pranašumą ir nukrito į ketvirtąją C grupės vietą.

Puikiai rungtynes pradėję italai per pirmuosius du kėlinius susikrovė 9 taškų persvarą, o varžovams buvo leidę vos 27 taškus.

Tačiau antroje mačo dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Puikiai po krepšiais kovoję ir agresyviau žaidę turkai perėmė iniciatyvą ir greitai panaikino deficitą bei išsiveržė į priekį. „Anadolu Efes“ komandą į priekį vedė 28 metų 200 cm ūgio Vujačičius.

Slovėnas per pirmuosius du kėlinius surinko vos 2 taškus, tačiau po didžiosios pertraukos savo sąskaitą papildė dar 27-iais ir nuskandino Italijos komandos laivą.

„Anadolu Efes“ revanšavosi Milano ekipai už nesėkmę 75:80 per pirmojo rato kovas.

Pralaimėjimas 6 taškų skirtimu italams labai nepalankus – abiems komandoms grupės varžybose surinkus vienodą pergalių skaičių, dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato laipteliu aukščiau būtų „Anadolu Efes“ ekipa.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius 29 (10 išpr. praž.), Keremas Gonlumas 10 (12 atk. kam.), Jamonas Lucasas 10.

„EA7-Emporio Armani“: Keithas Langfordas 15 (6 rez. perd.), Malikas Hairstonas 14, Nicolo Melli 10.