Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys devintąją pergalę NKL čempionate leido iškovoti vienai iš lyderių Vilniaus „Statybai“ (9-3). Sostinės ekipa namie 68:66 (20:14, 15:26, 13:18, 20:8) palaužė Joniškio „Delikateso“ (5-7) krepšininkus. Šį savaitgalį du kartus suklupę Joniškio krepšininkai savo nesėkmių seriją pratęsė iki keturių.

Sužaidus tris kėlinius „Delikateso“ ekipa turėjo 10 taškų persvarą (58:48), tačiau jos neišaugojo. Ketvirtojo kėlinio pradžioje 11:2 spurtavę šeimininkai rezultatą išlygino, sėkmingiau jie žaidė ir pačioje mačo pabaigoje. Per dvi paskutines minutes buvo pelnyti vos 4 taškai, kuriuos rinko tik „Statybos“ krepšininkai (po 2 Vitalijus Lukša ir Martynas Paliukėnas).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 18 taškų surinkęs ir 8 kamuolius atkovojęs Darius Tarvydas, o tarp svečių išsiskyrė 13 taškų pelnęs Žilvinas Petraitis.

„Statyba“: Darius Tarvydas 18, Vitalijus Lukša 10, Martynas Paliukėnas 10 (9 atk.kam.), Tadas Rinkūnas 8.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 13, Laimonas Lukoševičius 11, Antanas Montrimavičius 11, Aivaras Kvedaravičius 11.

Visi rezultatai: šeštadienis (lapkričio 17 d.)

As vilnietis, o tu?
Lenteleje nei viena komanda uz Statyba auksciau nestovi, nes nei viena nera iskovojusi nei viena pergale daugiau uz Statyba. O del Ryto, tai tik laiko klausimas, kada sis reklaminis projektelis zlugs. Pirmyn Statyba!