Pirmąją pergalę Tarptautinėje studentų krepšinio lygoje (TSKL) iškovojo Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipa. Laikinosios sostinės atstovai Rusijoje 78:65 (17:16, 23:20, 12:17, 26:12) nugalėjo Sankt Peterburgo valstybinio universiteto komandą.

Po dviejų pirmųjų kėlinių KTU pranašumas tebuvo vos 4 taškai – 40:36, tačiau po didžiosios pertraukos rusai sukruto ir išsiveržė į priekį 53:52. Visgi, Vytauto Pliaugos auklėtiniai paskutinįjį kėlinį sužaidė itin galingai (26:12) ir išplėšė pergalę 78:65.

KTU komandą į pergalę vedė Kęstutis Dmitrijevas ir Gytis Venclovas, pelnę po 18 taškų, Mindaugas Jakštas pridėjo 13 taškų, po 11 įmetė Edgaras Staniukaitis ir Gediminas Ratkevičius (10 atk. kam.).

Varžovų gretose išsiskyrė Aleksejus Pūganovas, pelnęs 18 taškų. Artiomas Baldinas pridėjo 17 taškų.

Rusai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (48:31), tačiau tai jiems nepadėjo iškovoti pergalę. Tai buvo trečiosios TSKL rungtynės KTU ekipai.

Pirmoje dvikovoje KTU po pratęsimo 79:82 nusileido Talino technikos universiteto (TTU) ekipai ir 87:91 turėjo pripažinti Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) atstovų pranašumą.

Iš viso Tarptautinėse studentų krepšinio lygos (TSKL) pirmenybėse dalyvauja 22 komandos. Lietuvos ekipos - KTU ir VGTU - teritoriniu principu varžosi A pogrupyje kartu su Talino, Kaliningrado ir Sankt Peterburgo universitetų komandomis.

Kol kas KTU po trijų rungtynių (1 pergalė, 2 pralaimėjimai) su 4 taškais TSKL A grupės lentelėje žengia 2 pozicijoje, VGTU su 3 taškais (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) – trečioje vietoje.