Keturias pirmąsias rungtynių minutes Kauno sporto halėje krepšinio rungtynės vyko į vieną krepšį. Pasižymėti per tą laiką pavyko tik LKL čempionams.

Kauno "Žalgirio" krepšininkai ketvirtadienį beveik pusę pirmojo kėlinio sugebėjo nepraleisti nė taško. Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse jie 120:65 (29:15, 32:15, 32:16, 27:19) sutrypė "Panevėžio" klubą.

Be savo lyderio amerikiečio Duquesne'o McKamey, kuris dėl traumos neregistruotas, žaidžiantys panevėžiečiai į nokdauną buvo pasiųsti jau pačioje pradžioje.

Per keturias pirmąsias minutes svečiai iš Panevėžio nepelnė nė taško, o patys praleido 16. "Žalgirio" pranašumas vienu metu siekė 18 taškų (21:3), tačiau iki pirmojo ketvirčio pabaigos panevėžiečiai sugebėjo kiek sumažinti deficitą – 15:29.

Antrajame kėlinyje skirtumas augo kaip ant mielių. Kauniečių pranašumas 15-ąją minutę siekė 25 taškus (46:21), o įpusėjus susitikimui – 31 tašką (61:30).

Praėjus 5 trečiojo kėlinio minutėms skirtumas perkopė 40 taškų ribą – 76:33. Augantis kauniečių pranašumas po trijų ketvirčių siekė 47 taškus – 93:46.

Per paskutinįjį kėlinį panevėžiečiams pavyko kiek atsitiesti. Jie sužaidė rezultatyviausią savo ketvirtį, tačiau triuškinančios nesėkmės išvengti nepajėgė. Mačo pabaigoje kauniečiai žiūrovus ne kartą džiugino dėjimais.

"Žalgiris": Ainaras Bagatskis 23 taškai, Darjušas Lavrinovičius 20, Dainius Šalenga 18, Robertas Packas ir Tanoka Beardas po 13, Paulius Jankūnas ir Simonas Serapinas po 10, Vidas Ginevičius 8, Mindaugas Timinskas 5. Dėl traumos nežaidė Martynas Andriuškevičius.

"Panevėžys": Giedrius Jankauskas 22, Tomas Gaidamavičius 15, Gytis Sirutavičius 10.

Serijoje iki dviejų pergalių 1-0 pirmauja "Žalgiris". Antrasis mačas vyks šeštadienį Panevėžyje.

2012-07-17 17:42
geras sutrypimas zalgiriui iki kitos kovos ZYGIS X

--
2005-04-22 11:05
Kazkaip net baugus rezultatas ir pranasumas. Kad tik nepakistu kojos ateinanciose varzybose. Nors, bet kokiu atveju, pazvelgus i rezultatus tarp kitu komandu, galima daryti isvada, kad siemet klubai nuo trecios iki astuntos vietos labai sustiprejo.
2005-04-21 23:01
liuks ZALGIRIS negaili varzovu,nuo 2004.11.06 ZALGIRIS nera pralaimejes nej LKL nej BBL!!! serija jau ilgoka:)))
2005-04-21 21:03
jankauska reiktu kitam sezonui pasiimt zalgiriui o maciulis tai nestebulkas...
2005-04-21 20:05
120 normaliai ;) Ainars galėjo kažkda taip žaist ir euolygoj...