Rimo Kurtinaičio treniruojama Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio rinktinė Europos čempionate liko septinta. Per rungtynes dėl septintos vietos lietuviai 82:78 (22:22, 27:18, 17:18, 16:20) įveikė graikus.

Varžovams leidę pirmauti tik per pirmąsias susitikimo minutes (3:0, 5:2), vėliau Lietuvos rinktinės žaidėjai perėmė iniciatyvą ir privertę graikus klysti ėmė krautis pranašumą.

Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes po Manto Simonavičiaus tritaškio Lietuvos rinktinės persvara buvo šoktelėjusi iki 8 (22:14) taškų, tačiau baigiantis kėliniui graikai rezultatą išlygino.

Antrojo ketvirčio pradžioje Martyno Pociaus pastangomis lietuviams pavyko dar kartą spurtuoti ir susigrąžinti 10 taškų pranašumą (34:24). Jį lietuviai išlaikė beveik iki mačo pabaigos. Rungtynių pabaigoje Lietuvos rinktinės žaidėjams kelis kartus iš eilės atakavus krepšį netaiklai, graikai priartėjo, tačiau išplėšti pergalės jiems nebepavyko.

Rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje buvo Martynas Pocius, pelnęs 25 taškus. Mantas Simonavičius įmetė 13, Povilas Butkevičius 12 (12 atk. kam.), Vilmantas Dilys – 10, Giedrius Kurtinaitis ir Mantas Kalnietis (8 rez. perd.) surinko po 8 taškus, Andrius Aleksandrovas pelnė 4, Žydrūnas Kelys – 2 taškus.

vargsas Keliukas degraduoja... =) na vaikinas turi padaryti isvadas ir nusileisti ant zemes su savo pasikelimu ir maziau zolyte rukyt reiktu. staigumas ir vikrumas jo nenusileidzia T.Parkerio , bet galva kaip kopustas.
2006-07-23
O JUK PANASHIAI GALI BUTI IR SU MUSU VYRU RINKTINE.... CHIA NEBUVO CENTRU, O TEN NEBUS IZAIDEJU....
2006-07-23
o ko visi sneka kad kalnieti imti i rinktine? tai pocius manau irgi galetu pabandyt losti izaideju ar bent paimti gineju,juk bent ateiciai butu naudinga
2006-07-23
pritariu MVai
2006-07-23
-1
buwo galima normalesbius zaideju surinkt siaip!!! bet tas ne esme;]
2006-07-23
buvo tiketasi medaliu? kas cia ju tikejosi? :))) be centru? :-))) stebuklas butu buves, jei butu pateke i pusfinali!
manau daugmaz pagal galimybes sulose...
2006-07-23
Na jau tikrai kad prastas pasirodymas Europos pirmenybėse...kai buvo tikėtasi medalių..