Estijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalyje Talino "Dalkia/Nybit" klubas išlygino serijos rezultatą. Ketvirtadienį du lietuvius turinti komanda svečiuose 81:77 (23:18, 20:17, 16:18, 22:24) palaužė Talino "Pirita".

Likus 49 sekundėms "Dalkia/Nybit" dvitaškiu padidino pranašumą iki 7 taškų – 77:70. Tačiau per 20 sekundžių šeimininkai pelnė 4 taškus baudų metimais – 74:77.

Likus 6 sekundėms tritaškį įmetė "Pirita" lietuvis Laimonas Čičinis, sumažinęs svečių pranašumą iki minimumo – 77:78. "Pirita" žaidėjas Rauno Pehka pataikė antrąjį baudos metimą, tačiau po šeimininkų klaidos pelnė dar du taškus ir įtvirtino "Dalkia/Nybit" pergalę.

Nugalėtojams 14 taškų (2/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 4/4 baudų metimų) pelnė Svajūnas Airošius. 31 minutę žaidęs gynėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius.

Arvydas Straupis prie pergalės pridėjo 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/6 baudų metimų). Per 20 minučių jis dar sugriebė 10 kamuolių, tačiau 4 sykius suklydo.

Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo L.Čičinis. Jis per 36 minutes į savo sąskaitą įsirašė 21 tašką (7/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/5 baudų metimų) bei 3 sugriebtus kamuolius.

Serijoje iki dviejų pergalių lygu 1-1. Pirmąjį mačą "Pirita" laimėjo minimaliu skirtumu 73:72.

Kol kas aiški tik viena pusfinalio dalyvė – Talino "Ehitustooriist", laimėjusi ketvirtfinalio seriją 2-0. Dviejose serijose rezultatai lygūs 1-1, o likusioje 1-0 Tartu "Rock" pirmauja prieš Raplos "BIG/new balance".