Lietuvos jaunių (iki 18 metų) merginų rinktinė kovą dėl Europos čempionato medalių F grupėje tęs kartu su Serbijos ir Juodkalnijos, Bulgarijos bei Švedijos jaunių merginų rinktinėmis.

Dvi pirmąsias vietas ketvirtfinalio etape užėmusios rinktinės kausis dėl 1-4, o trečiąją ir ketvirtąją vietas grupėje pasidalijusios ekipos kovos dėl 5-8 vietų. Komandos tarpusavyje žais po vieną kartą, tad galutinė grupės lentelė paaiškės komandoms sužaidus po 3 rungtynes.

Ketvirtfinalio etapo E grupėje kovos Prancūzijos, Ispanijos, Vengrijos ir Čekijos rinktinės.

Lietuvaitės, sekmadienį (07.23) 65:73 patyrusios pirmąjį pralaimėjimą prieš Prancūzijos rinktinę, A grupėje užėmė antrąją vietą. Per pirmąsias Europos pirmenybių rungtynes Lietuvos rinktinė 57:45 nugalėjo Graikiją, o šeštadienį (07.22) 70:65 įveikė bendraamžes iš Belgijos.

Pirmadienį (07.24) čempionate - laisva diena, o kovą dėl Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato aukso rinktinės tęs rytoj.

Pirmąsias ketvirtfinalio etapo rungtynes lietuvaitės antradienį (07.25) 20 val. 15 min. žais su bendraamžėmis iš Švedijos.