Besibaigiant trečiajam kėliniui Milvokio „Bucks“ padėtis atrodė beviltiška – 27 taškų deficitas, devyni iš eilės pralaimėjimai Čikagos „Bulls“ komandai ir taikli tritaškių banga iš „Bulls“, kuri yra prasčiausiai iš toli atakuojanti lygos komanda.

Taigi „Bucks“ treneris Scottas Skilesas pakėlė nuo suolelio atsarginius žaidėjus ir stebėjo, kaip jie laimėjo atkarpą 31:4, kuri išplėšė pergalę.

Išvykoje žaidusi „Bucks“ komanda 93:92 (19:26, 21:24, 23:30, 30:12) įveikė „Bulls“ krepšininkus ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Ersanas Ilyasova antroje susitikimo dalyje pelnė 14 iš savo 18 taškų ir buvo vienas pagrindinių spurto iniciatorių. Ketvirtajame kėlinyje, kurį „Bucks“ laimėjo 30:12, Ilyasova surinko 12 taškų.

„Aikštėje pasirodė kiti vyrukai, – po dvikovos sakė Skilesas, – kurie kartu žaidė labai gerai, žaidė turėdami daug energijos ir žaidė gerai gindamiesi.“

Visą ketvirtą kėlinį aikštėje praleido penki atsarginiai krepšininkai: Ilyasova, Ekpe Udohas, Beno Udrihas, Mike‘as Dunleavy ir Doronas Lambas.

„Viskas apsiversti gali labai greitai, – teigė „Bulls“ strategas Tomas Thibodeau. – NBA rungtynėse gali 10 taškų pranašumą prarasti per minutę. Visi sako, kad to nebūna, bet nuolat tai matome. Kai pirmaudamas nežaidi kietai, šitaip nutinka.“

Richardas Hamiltonas pelnė 30 taškų „Bulls“ komandai ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Tačiau pergalę išplėšti galėjęs gynėjo metimas aidint sirenai skriejo pro šalį.

Tai buvo pirmoji „Bucks“ pergalė prieš Čikagos klubą nuo 2010 metų balandžio.

„Bulls“: Richardas Hamiltonas 30, Carlosas Boozeris 19 (11 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 17, Luolas Dengas 10 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Ersanas Ilyasova 18, Johnas Hensonas 11, Ekpe Udohas 11 (5 blk.), Beno Udrihas 11, Monta Ellisas 10.

Laimis
Paskaiciavus pagal kelinukus tai po 3 buvo -17,o ne -27...Grybaujat tai ziauriai.

--
2012-11-28
-2
aaaaa
Buliai turi tą problemą šiam sezone, kad žaidžia žaidžia ir sustoja paskui. Prieš Suns irgi taip buvo. 17 taškų pirmavo ketvirtam kėlinį ir galiausiai turėjo pratęsimą žaist. Tada laimėjo.

Dabar pralošė ir patys kalti. Nu negali sau leisti rimta komanda per 8 minutes iššvaistyt 27 taškų. Sakyčiau, kad per 8 minutes praleisti 27 taškus jau yra gerokai per daug. O jie sugebėjo persvarą tokią prarast. Patys kalti. Apsijuokė tikrai rimtai.
2012-11-27
-4
Na taip. Kaip minėjo TDaY, Bucks'ai bus tarp autsaiderių, o Wizards tarp kandidatu į playoffus.
2012-11-27
-2
ka tie Bulls sau galvoja, be Rose tapo blogiau nei vidutiniokais, nors iki Rose gryzimo tegul vieta nors atkrintamosioms uzsitikrina. jau taip prastai losia, kad dar taip nemates ju zaidziant taip kaip sy sezona