Lietuvos krepšininkai vėl tapo pasaulio gatvės „3 prieš 3“ krepšinio čempionais. Mindaugas Budzinauskas, Mykolas Jasaitis, Darius Čiūta bei Žygimantas Jonušas po trejų metų pertraukos vėl liejo pergalės šampaną.

[image=6340 left]Dar prieš čempionatą favoritais vadinti lietuviai per tris dienas vykusį turnyrą patyrė du pralaimėjimus, o vieną iš jų – finale. Vis dėlto du kartus prieš argentiniečius laimėję lietuviai šventė pergalę.

Sekmadienį vykusioje finalo serijoje iki dviejų pergalių pirmąjį susitikimą laimėjo lietuviai 21:19, tačiau antrajame mače kur kas pranašesnė pasirodė Argentinos trijulė, įveikusi lietuvius 22:13.

Lemiamą mačą lietuviai pradėjo energingai ir atitrūko 8:2. Nors abi rinktinės atrodė pavargusios, aikštėje vis tiek vyravo kova. Po 10 minučių argentiniečiai priartėjo iki 6:10.

[image=6341 right]Lemiamu metu sužibo Jonušas. Po jo tritaškio lietuviai pabėgo į priekį 14:6, o vėliau po atkovoto svarbaus kamuolio Jonušas dar labiau priartino lietuvius prie pergalės – 16:8. Lemiamą tašką padėjo komandos kapitonas Budzinauskas, tritaškiu padidinęs persvarą iki triuškinančios ribos – 20:8. Dvikovą rezultatu 21:10 laimėję lietuviai triumfavo Italijoje vykusiose pirmenybėse.

Prieš lemiamas dvikovas sekmadienį vykusiuose pusfinaliuose lietuviai nesunkiai 21:17 ir 22:19 nugalėjo Italijos krepšininkus. Argentina 21:13 ir 17:16 pasirodė pranašesni prieš kroatus, kurie iškovojo trečiąją vietą. Kroatijos trijulė mažajame finale 22:18 įveikė Italijos komandą, kuri triumfavo praėjusiose pirmenybėse.

Čempionai su nugalėtojų taure į Vilniaus oro uostą grįžta šiandien vakare 21 val. 45 min.

LT streetball world champion. Maladec ;)
2006-07-25
Jega nors ant gatves kashio lietuviai kieti ne taip kaip tie kurie gauna malku nuo Senegalo ar Prancuzu. Jonusa pazystu jis mano buwes kaimynas,kartais kai atwaro dar palosiam 1X1 ajsq gaunu ;] Krc saunuoliai Vyrai