Viena pajėgiausių Europos komandų iškovojo pirmąjį trofėjų šį sezoną. Maskvos CSKA krepšininkai ketvirtadienį Maskvoje laimėjo Rusijos taurę. Finale Eurolygos finalinio ketverto nariai 96:81 (14:23, 30:13, 27:24, 25:21) nugalėjo Kazanės "Uniks" krepšininkus.

CSKA klubas Rusijos taurę iškovojo trečiąjį kartą iš eilės.

Iki ketvirtojo kėlinio CSKA susikrovė dviženklį pranašumą – 71:60. Nors 33-ąją minutę "Uniks" priartėjo iki 5 taškų (70:75), CSKA spurtavo 11:0 ir nebeleido suabejoti savo pergale.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Johnas Robertas Holdenas (5 rezultatyvūs perdavimai) bei Martinas Muurseppas. 15 pridėjo Marcusas Brownas (5 rez. perd.), 12 – Sergejus Panovas, o 10 – Theodoras Papaloukas (6 rez. perd.).

Kazanės ekipoje rezultatyviausias buvo latvis Kasparas Kambala su 19 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais.

Trečiąją vietą taurės turnyre iškovojo Kšyštofas Lavrinovičius ir Maskvos "Dinamo" komanda. Ji mažajame finale ketvirtadienį 95:71 (29:25, 18:20, 25:8, 23:18) palaužė Chimkų "Chimki" krepšininkus.

Vienas naudingiausių nugalėtojų gretose buvo K.Lavrinovičius. Jis per 20 minučių pelnė 14 taškų (3/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Trečiadienį vykusiose pusfinalio rungtynėse CSKA 91:81 nugalėjo "Chimki" krepšininkus. Tuo tarpu K.Lavrinovičiaus komanda 68:71 nusileido "Uniks" krepšininkams.

"Dinamo" ekipai lietuvis per 14 minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių) ir atkovojo 5 kamuolius.